MENU BEZ GLUTENU w Tatrach

Miejca w kraju i za granicą przyjazne bądź nieprzychylne "bezglutenowcom"

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 8103
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

MENU BEZ GLUTENU w Tatrach

Post autor: Leeloo »

Rodzinny urlop z dala od wielkomiejskiego hałasu? Romantyczny weekend w Białym Dunajcu we dwoje? Aktywne wakacje w Tatrach?

Pragniemy Państwa zaprosić do pięknego pensjonatu z niepowtarzalną atmosferą, urządzonego całkowicie w stylu góralskim. Każdy z pokoi pensjonatu posiada swój styl i klimat. Wszyscy, którzy wymagają komfortowych warunków, dopasowanych do indywidualnych potrzeb, znajdą w Moich Tatrach (ul. Krajowe 20, Biały Dunajec) coś dla siebie. Czyste, ładnie urządzone i komfortowe pokoje w Białym Dunajcu, rodzinna atmosfera oraz znakomite jedzenie.
Opinie zadowolonych gości motywują nas do ciągłego rozwoju – mówi właścicielka – Moje Tatry, prowadzone są przez góralską rodzinę z tradycjami. To miejsce, gdzie wypoczniecie, smacznie zjecie i skorzystacie z wszystkich dóbr, jakie mogą Wam zaoferować góry.
Pensjonat słynie z dobrej tradycyjnej kuchni domowej oraz z kuchni podhalańskiej. Spróbować tutaj można takich specjałów jak: oscypek z patelni, kwaśnica z grulami, polywka baranio z grulami, zupa bryndzowo, prosie piecone w sabaśniku, pstrong, kapusta z grochem. Na życzenie gości możliwość przygotowania dań wegetariańskich, dań bezglutenowych a także posiłków wg kuchni pięciu przemian. Pensjonat zaprasza klientów indywidualnych, rodziny z dziećmi (mile widziane małe zwierzęta), jak również osoby preferujące zdrowe odżywianie. Do noclegu w Białym Dunajcu zaprasza także grupy zorganizowane. Atrakcje: degustacje potraw regionalnych, biesiady i wieczory z gawędziarzem i kapelą góralską, ogniska z pieczeniem barana lub prosięcia przy muzyce góralskiej, zimą kuligi, kompleks basenów termalnych z kąpielami siarczkowo – siarkowodorowymi oraz Rezerwat Relaksu (800 m), wycieczki w Tatry, Pieniny i Gorce, na spływ Dunajcem i na Słowację. Możliwość rezerwacji biletów na Kasprowy Wierch. Dla śmiałków lubiących adrenalinę pensjonat proponuje sporty ekstremalne z doświadczonymi instruktorami: spadochrony, szybowce, wspinanie, rafting, wycieczki wysokogórskie
Dla najmłodszych pociech: kącik do malowania, profesjonalne piłkarzyki, stół do ping ponga, pianino, specjalne łóżeczka do spania, wanienki, krzesełka dla dzieci w restauracji.

Osoby będące na diecie bezglutenowej proszone są o zgłoszenie swojej diety w trakcie rezerwacji pobytu.


http://www.celiakia.pl/menu-bez-glutenu-w-tatrach/
Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 8103
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

Re: MENU BEZ GLUTENU w Tatrach

Post autor: Leeloo »

Kto zdobędzie miano Turystycznego Skarbu Małopolski?

Wyobraźcie sobie, że w Konkursie zorganizowanym przez Marszałka woj. Małopolskiego - Turystyczne Skarby Małopolski startuje Pensjonat MOJE TATRY, który już od 5 lat uczestniczy w naszym programie MENU BEZ GLUTENU!
Głosowanie potrwa do 20 września, zatem zostało już niewiele czasu żeby zagłosować na bezglutenowy Pensjonat.
Głos można oddać tylko raz!
Pensjonat startuje w kategorii – „W gościnie – oferta kulinarna”.
Swój głos można oddać tutaj:
http://konkurs.visitmalopolska.pl/konkursy-2/glosowanie

Trzymamy kciuki za Moje Tatry!
Awatar użytkownika
dmx
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 168
Rejestracja: wt 14 wrz, 2004 13:15

Re: MENU BEZ GLUTENU w Tatrach

Post autor: dmx »

Jedzenie w pensjonacie Moje Tatry jest pierwszorzędne. Mnogość regionalnych serów, świetnych wędlin, itd.
Obiady przepyszne, świetne zupy i drugie dania, możliwość dokładki.

Nie wiem jak jest w tym roku, ale jeśli tak jak w poprzednim, to trudno o lepszą bezglutenową kuchnię.
ODPOWIEDZ