Izrael

Miejca w kraju i za granicą przyjazne bądź nieprzychylne "bezglutenowcom"

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
TamtaDziewczyna28
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: pn 05 mar, 2018 08:18

Izrael

Post autor: TamtaDziewczyna28 »

Kochani, długi post ale dotrwajcie i pomóżcie bo wariuję :D Za 3 dni lecę na wycieczkę zorganizowaną do Izraela. I teraz tuż przed dopadła mnie masa wątpliwości. Bo kto mi pomoże jak nie Wy :* po pierwsze lot samolotem. Czy mogę mieć w bagażu podręcznym kanapki, jakąs sałatkę? Czy raczej jedzenie oryginalnie zamknięte? Przegapiłam zamawianie diety podczas lotu i teraz myślę jak tu nie umrzeć z głodu :D po drugie jak sytuacja wygląda na miejscu? Myślę, że poradzę sobie ze śniadaniami, wezmę swój chleb a tam jakieś warzywa czy ser dołożę i przeżyję. Ale co z obiadami? Dostałam odpowiedź od hoteli, że nie znają typowo bg diety ale będzie jedzenie w formie bufetu więc może coś skomponuje. No właśnie i jak tu np wygląda sprawa przypraw? Tu unikam, wiadomo zanieczyszczone. A jak tam? Zakładam, że nie ma aż takiego problemu, ale może błędnie? Na wszelki wypadek zaopatrzyłam się w enzymy gluten stop, to tak w razie tych śladowych ilości... Czy ktoś może coś doradzić? Na co się nastawiać? :) :) Pozdrawiam ciepło!
ODPOWIEDZ