Żłobek w Warszawie polecam

Miejca w kraju i za granicą przyjazne bądź nieprzychylne "bezglutenowcom"

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
credo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: ndz 04 sty, 2004 14:45
Lokalizacja: warszawka

Żłobek w Warszawie polecam

Post autor: credo »

Witajcie
Chciałam polecić żłobek który zajoł się trójką moich dzieci i gotował dla nich osobno dokładnie wg rozpiski co dzieci mogą co nie. Dwójka była bezmleczna i begluteczna co żadko lubią w placówkach. A w dodatku robili to bez dopłat.
Żłobek jest na przyczółku grochowskim ulica motorowa.

A może znacie inne takie palcówki? Bo przedszkole uważa, że dieta bezmleczna polega na wyjęciu sera z naleśnika i podaniu suchego naleśnika - nikt nie stara się zastąpić tego co wyjmuje jak również nie dba o to, że w naleśniku tteż jest mleko... na szczęście córa nie miała ostrych reakcji więc to przełkneła. Ale dla bezglutka muszę donosić sama swoje jedzenie - musiałam wywalczyć by przygotowali kanapki jeśli dam chleb bo najpierw uważali, że sama przyniosę całe jedzenie a oni tylko odgrzeją w mikrofali.
Ostatnio zmieniony ndz 09 kwie, 2006 21:14 przez credo, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
edyta
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 212
Rejestracja: wt 27 gru, 2005 22:25
Lokalizacja: Żagań/Warszawa

Post autor: edyta »

Z przedszkolem to zupełna porażka ](*,)
Kiedyś stworzyłam nawet taki post. Ja nie miałam przyjemności trafić na takie przyjazne ale pocieszające jest to że podobno na Ursynowie jest takie naprawdę super, tyle że mi trochę nie po drodze z Targówka.
A tam gdzie ja trafiam to tak jak piszesz jak już się zgodzą na takie dziecko to szczytem ich fatygi jest ściągnięcie panierki nożem z kotleta :evil:
mamuśka Mariuszka
ODPOWIEDZ