Gdzie w Łodzi?

Miejca w kraju i za granicą przyjazne bądź nieprzychylne "bezglutenowcom"

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Gosiuuunia
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 363
Rejestracja: pn 17 lip, 2006 00:31
Lokalizacja: Łódź

Gdzie w Łodzi?

Post autor: Gosiuuunia »

Mieszkam w Łodzi i nie wiem gdzie można coś zjeść albo kupić bezglutenowego. Szukałam w googlach i nie dało to żadnego rezultatu. Może koś wie co i gdzie ( i jeszcze najlepiej za ile :wink: ) ??
Awatar użytkownika
Meg
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: pn 09 sty, 2006 08:07
Lokalizacja: Piotrków Tryb.

Post autor: Meg »

Ja co prawda mieszkam w Piotrkowie Tryb., ale jak jestem w Łodzi to robię czasami zakupy.
Więc zaopatruje się w sklepie dla bezglutków przy ul. Kilińskiego 30, maja tam dosyć dobry asortyment. Ponadto na Piotrkowskiej 121 jest sklep "Pod Słońcem"-żywność wegetariańska i tam można dostać np: pasztety sojowe, sery, makarony, masła orzechowe, itp., podobny sklep jest na ul. Wschodniej (początek ulicy, idąc od Narutowicza-sklep po lewej stronie). Jeżeli chodzi o knajpy to nie za bardzo się oriętuję. Jeżeli ty będziesz coś wiedziała to daj znać. Pozdrawiam. :wink:
Awatar użytkownika
Agniesia
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 893
Rejestracja: pt 17 wrz, 2004 09:50
Lokalizacja: Poznań

Re: Gdzie w Łodzi?

Post autor: Agniesia »

Gosiuuunia pisze:Mieszkam w Łodzi i nie wiem gdzie można coś zjeść albo kupić bezglutenowego. Szukałam w googlach i nie dało to żadnego rezultatu. Może koś wie co i gdzie ( i jeszcze najlepiej za ile :wink: ) ??
To poszukaj u nas na forum korzystając z funkcji "szukaj". Ja znalazłam w dziale „sklepy w naszych miastach” Łódź
Obrazek
ODPOWIEDZ