wyjazd weekendowy

Miejca w kraju i za granicą przyjazne bądź nieprzychylne "bezglutenowcom"

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
franek2000
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: śr 02 sie, 2006 09:56
Lokalizacja: Warszawa

wyjazd weekendowy

Post autor: franek2000 »

czy ktos zna miejsce na wypad weekendowy, gdzie mozna by skorzystac z kuchni bezglutenowej. Do tej pory takie wyjazdy wiazaly sie z tym ze sami gotowalismy a chcielibysmy tez czasami i od tego odpoczac. Mamy dwojke dzieci (5 i 6 lat) na diecie bezglutenowej.
Awatar użytkownika
asiar
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 394
Rejestracja: ndz 22 sty, 2006 11:08
Lokalizacja: Pomorze

Post autor: asiar »

Obawiam się, że nie pomogę, bo nie znam takiego miejsca, mogę Cię chyba tylko pocieszyć, że też zawsze sama gotuję g:)
Awatar użytkownika
kfiatek
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 824
Rejestracja: czw 22 lip, 2004 11:11
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: kfiatek »

Franek, zanim zadasz pytenie, użyj opcji Szukaj, masz ją na górze strony. To nie boli. Przecież we właśnie tym dziale, w którym założyłeś ten wątek, jest parę namiarów na takie miejsca. Tylko trzeba zadać sobie trochę trudu, żeby poszukać.
"Denerwować się - to karać własne ciało za głupotę innych"
Pepsa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: wt 15 sie, 2006 16:45
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: Pepsa »

Polecam hotel Jano w Istebnej-Krężelce.Na miejscu średniej wielkości basen, korty tenisowe i boisko do siaty.Mój syn`` bezglutek`` spędził tam razem z moją mamą przemiłych dziesięć dni. Co prawda pojechaliśmy tam z własnym pieczywem i wędliną ,ale miła pani kierownik policzyła nam mniej za śniadania i kolacje.Na obiad zupy dla syna gotowane były bez przypraw np. z ryżem lub koperkowa z jajkiem zabielana śmietaną (oczywiście skład i firma wcześniej sprawdzona),na drugie danie np.: ziemniaczki,surówka tylko z naturalnymi przyprawami i mięsko pieczone osobno.Jedna z pań kucharek ma syna na diecie bezglutenowej.Starali się w kuchni jak mogli.W każdej chwili można było poprosić o rozmowę z paniami kucharkami, a pani keirownik na każde życzenie osobiście dopilnowywała przygotowania obiadu.Sprawdzała czy mięso piecze się w osobnym garnku itp. Pokoje czyste, z telewizorem i łazienką.Przepiękna okolica na spacery i wypady w góry.
Pozdrawiam Pepsa
ODPOWIEDZ