Wieluń nas luuuubi :-)

Miejca w kraju i za granicą przyjazne bądź nieprzychylne "bezglutenowcom"

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Janis_J
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: ndz 18 cze, 2006 11:25
Lokalizacja: ..

Wieluń nas luuuubi :-)

Post autor: Janis_J »

Witam,

właśnie wróciłam z wizyty u rodzinki w Wieluniu.. oczywiście był problem dla domowników: a cóż ty kochanie zjesz.... No więc wsiadłam w auto, pojechałam na rynek Wielunia, i w jednym ze zwykłych spożywczych sklepów, w bocznej uliczce przy samym rynku, znalazłam wszystko co potrzebowałam, mąki i chleby kilka rodzajów, i nawet ciasta. Wszystko to leżało w dośc widocznym miejscu, tak, że od razu zauważyłam. Byłam BARDZO miło zaskoczona. A przy okazji zobaczyłam kilkadziesiąt motocykli , bo chyba jakąś imprezę Harleyową mieli w Wieluniu... a tak z innej beczki, to nie wiem czy wiecie, ale własnie na Wieluń spadły pierwsze bomby 01 września '39. to dłuższa historia, więc nie będę was tu "męczyć".. ale jak ktoś ciekawy , to na priv chetnie rozwinę wątek.
W każdym razie, Wieluń górą :)
..::forgive and forget and you will never regret::..
Celiaczek;-(
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: sob 29 wrz, 2007 20:43
Lokalizacja: Chełmek

Post autor: Celiaczek;-( »

Wiesz co ze mna jest tak samo wszyscy sie pytaja co zjesz kotku?? np..tak mama mowi wkurza mnie ta cala celakia ale i tak duzo osobek na to horuje to jest bardzo wkurzajace ! :569: :|

//moderowane: wykrzykniki i emotikony
Ostatnio zmieniony ndz 30 wrz, 2007 07:03 przez Celiaczek;-(, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Janis_J
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: ndz 18 cze, 2006 11:25
Lokalizacja: ..

Post autor: Janis_J »

oj, no co ty, owszem jest to uciążliwe, ale da sie z tym życ. Ja po prostu sie przyzwyczaiłam...w październiku to będzie 27rok ja jestem na diecie, wiec sam rozumiesz :)
..::forgive and forget and you will never regret::..
Awatar użytkownika
Magdalaena
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1366
Rejestracja: pt 02 sty, 2004 13:28
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Magdalaena »

Celiaczek;-( pisze:Wiesz co ze mna jest tak samo wszyscy sie pytaja co zjesz kotku?? np..tak mama mowi wkurza mnie ta cala celakia ale i tak duzo osobek na to horuje to jest bardzo wkurzajace !!!
Niezależnie od Twojej frustracji, pisz ortograficznie. Ja w wieku 11 lat nie robiła już takich błędów jak pisanie "horoba" przez samo h. Przed wysłaniem tekstu sprawdź wszystkie literówki.

Zresztą jakoś nas tak bardzo tym nie rozczulisz, bo my w końcu tez jesteśmy od lat na diecie bezglutenowej i wiemy , że można żyć z nią całkiem wygodnie mimo głupich uwag otoczenia i braku pizzy. Tobie przynajmniej jeszcze nie brakuje piwa ...
Magdalaena
celiakia zdiagnozowana w sierpniu 2003 r.
Obrazek
Awatar użytkownika
Rafal_tata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: śr 14 sty, 2004 13:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Rafal_tata »

Celiaczek;-(, rozumiemy to, że jest Ci źle, nikt celiakii sobie sam nie wybrał, ale wszyscy mamy podobne problemy. Mimo to nie wolno pisać na forum gdzie popadnie: wątek jest o dostępności produktów BG w Wieluniu.
PROSZĘ O TRZYMANIE SIĘ TEMATU.
Paulito
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: śr 18 sie, 2004 00:51
Lokalizacja: Ruda Slaska

Post autor: Paulito »

Znam to miasto :) w tym powiecie mam wielu krewnych. Moje lody i soczek na Placu Legionów
nie dowodzą o jakimś szczególnym zaopatrzeniu, ale warto wiedzieć na przyszłość. Miło mi słyszeć takie ciepłe słowa o Wieluniu :)
ODPOWIEDZ