Wodzisławski - powiat

Miejca w kraju i za granicą przyjazne bądź nieprzychylne "bezglutenowcom"

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dago
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: pt 12 wrz, 2008 08:46
Lokalizacja: Łaziska

Wodzisławski - powiat

Post autor: Dago »

Krystyna i Córki - dom przyjęć w Czyżowicach gmina Gorzyce.

Wprawdzie jak jestem na diecie jeszcze tam nie jadłem ale rozmawiałem z właścicielami i robili już pare imprez na których były osoby na diecie bezglutenowej. Są zorientowani o co chodzi wszystko na osobnym tłuszczu itp....

U Segeta - Sala bankietowa w Łaziskach gmina Godów.

Miałem przyjemność u nich byc na imprezie bez najmniejszych oporów dogadałem się z bardzo miłą szefową wszystko zrobili jak chciałem POLECAM.

Pozdrowienia !

[ Komentarz dodany przez: Rafal_tata: Wto 11 Lis, 2008 10:50 ]
edit: ort
Ostatnio zmieniony wt 11 lis, 2008 10:49 przez Dago, łącznie zmieniany 1 raz.
-POZYTYWNIEINNY-
monikaK
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: śr 17 gru, 2008 16:37
Lokalizacja: ROGÓW

Post autor: monikaK »

Co do "Krystyny i córek" to nie jest tak fajnie jak sami mówią. byłam u nich na paru imprezach i znam sytuację "na żywo" . Zupa była niezjadalna bo z makaronem glutenowym zamiast sosu był tłuszcz odlany z patelni, a co do mięsa to tylko rolada wołowa była bez panierki ale podana na talerzu wraz z innym mięsiwem też miała styczność z glutenem. jeśli chodzi o kluski to deklarowali że tylko z mąką ziemniaczaną. O ciastach i ciasteczkach bezglutenowych to w ogóle nie mieli pojęcia, a jeśli chodzi o pieczywo (tzn. wafla ryżowe) to można było tylko marzyć.

A zapewniali że będzie bezglutenowo, ale jak widać mają blade pojęcie o tej diecie.
Awatar użytkownika
Dago
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: pt 12 wrz, 2008 08:46
Lokalizacja: Łaziska

Post autor: Dago »

tak jak pisałem jak jestem na diecie to jeszcze nie gościłem się u "Krystyna i Córki", jedynie z nimi rozmawiałem.
Ale dziwi mnie to że jak poinformowałaś o diecie podali Ci zupe z normalnym makaronem :zdziw:

Pozdrawiam :)
-POZYTYWNIEINNY-
ODPOWIEDZ