sushi w Warszawie

Miejca w kraju i za granicą przyjazne bądź nieprzychylne "bezglutenowcom"

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Rafal_tata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: śr 14 sty, 2004 13:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Rafal_tata »

JanuszSk pisze:Rafal_tata - BARDZO konkretne podsumowanie wlasnego stanu wiedzy. O to mi chodzilo
to wszystko można samemu wyczytać z forum. Nawet gdyby wyczyścić wszystkie wypowiedzi, które powodują chaos, to zawsze znajdzie się ktoś, kto na końcu wątku zapyta "a dlaczego ocet można?... a wódki nie można?... a syrop skrobiowy z czego jest..." i tak w kółko. Jest to jedna z przyczyn forumowego chaosu.
JanuszSk pisze:choc rozumiem ze i tak moj post zostal juz usuniety
???
Nie rozumiem. Nikt nic nie usuwał. W każdym razie nic mi nie wiadomo na ten temat.
malawiedzma_87
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 45
Rejestracja: ndz 21 gru, 2008 00:48
Lokalizacja: Sułkowice

Post autor: malawiedzma_87 »

skoro już wyciągamy starocie..to proszę podajcie mi link do syropu skrobiowego, syropu glukozowego, syropu słodowego..to chyba nie to samo? :D pamiętam co nie co z ostatniego wertowania forum (bywam tu falami, kiedy mam kryzys :) ale wolę się upewnić bo wszystko mi się miesza...

a wracając do octu...kiedy zaczynałam dietę był zabroniony, odkąd się dowiedziałam o tym że gluten nie przechodzi w destylacji spirytusu zaczęłam jeść musztardy, marynowane grzyby i warzywa oraz majonezy inne niż Winiary..zdarzyło mi się również pić bimber, ale to juz inna sprawa ;p wracając do wątku -> to duży postęp, dzięki jednemu odkryciu znacznie rozszerza się paleta dostępnych dla nas produktów ;) tak samo było z glutaminianem sodu, który chociaż niezdrowy dla wszystkich nie jest glutenowy

i jeszcze raz dziękuję, że nie ignorujecie moich postów, wiem ze to może dla Was nudne odpowiadać po raz setny na te same pytania bo śledzicie forum od początku, ja jestem tu pół roku i dzięki wiedzy o np. serach Hochland i Danio, albo parówkach Indykpolu przeżyłam wakacyjne wyjazdy :) jeszcze raz dziękuję wszystkim którym chce się tu pisać dla ludzi którzy dopiero zaczynają :*
malawiedzma_87
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 45
Rejestracja: ndz 21 gru, 2008 00:48
Lokalizacja: Sułkowice

Post autor: malawiedzma_87 »

oczywiscie temat o słodzie znalazlam..nie wiem dlaczego nie wyskoczył za pierwszym razem..dobrze wiedzieć, że i to jest dozwolone ;) mimo wszystko jeszcze raz dziękuję lepiej obeznanym ode mnie za światełko w tunelu
Awatar użytkownika
Rafal_tata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: śr 14 sty, 2004 13:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Rafal_tata »

Przypominam tylko, że wątek ma tytuł "Sushi w Warszawie".
Awatar użytkownika
JanuszSk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: śr 20 sie, 2008 15:38
Lokalizacja: Łódź

Post autor: JanuszSk »

choc rozumiem ze i tak moj post zostal juz usuniety
???
Nie rozumiem. Nikt nic nie usuwał. W każdym razie nic mi nie wiadomo na ten temat.
Ale watku nie widac. Same chyba tak nie znikaja?
Awatar użytkownika
Rafal_tata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: śr 14 sty, 2004 13:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Rafal_tata »

Którego wątku?
Jeśli chodzi Ci o główną stronę Forum, to tam obok nazw działów widać tylko tytuły wątków, w których ktoś coś ostatnio napisał.
Ostatnio zmieniony czw 10 wrz, 2009 14:19 przez Rafal_tata, łącznie zmieniany 1 raz.
malawiedzma_87
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 45
Rejestracja: ndz 21 gru, 2008 00:48
Lokalizacja: Sułkowice

Post autor: malawiedzma_87 »

czy mozecie napisać gdzie i jaki sos sojowy kupujecie? ja mimo usilnych prób natrafiam tylko na te z pszenicy..please..bo zjadła bym normalne sushi w reszcie
Awatar użytkownika
Magdalaena
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1366
Rejestracja: pt 02 sty, 2004 13:28
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Magdalaena »

malawiedzma_87 pisze:czy mozecie napisać gdzie i jaki sos sojowy kupujecie? ja mimo usilnych prób natrafiam tylko na te z pszenicy..please..bo zjadła bym normalne sushi w reszcie
a próbowałaś skorzystać z wyszukiwarki ?
viewtopic.php?p=36558&sid=b740ce8a7f92c ... 43a5#36558
viewtopic.php?t=1498&highlight=tamari
Magdalaena
celiakia zdiagnozowana w sierpniu 2003 r.
Obrazek
Awatar użytkownika
Grażyna
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 340
Rejestracja: ndz 13 lut, 2005 22:24
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Grażyna »

Mamy nareszcie w Warszawie miejsce,gdzie można zjeść bezglutenowe sushi. Nazwa zabawna - "Miseczka Oshin". Idąc tam pierwszy raz, trzeba ich poszukać, ponieważ lokal mieści się "w drugim rzędzie" (w podwórku). Mają sporo bezglutenowych dań (oraz oczywiście sos sojowy bezglutenowy).
Niedawno przystąpili do programu MENU BEZ GLUTENU
Ola_la
Wyjadacz :)
Wyjadacz :)
Posty: 1229
Rejestracja: pn 06 gru, 2010 15:39
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ola_la »

Grażyna pisze:Idąc tam pierwszy raz, trzeba ich poszukać, ponieważ lokal mieści się "w drugim rzędzie" (w podwórku).
w drugim rzędzie (podwórku) której ulicy? :)
ODPOWIEDZ