Gluten w Panoramie Morskiej w Jarosławcu!

Miejca w kraju i za granicą przyjazne bądź nieprzychylne "bezglutenowcom"

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Małgorzata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1579
Rejestracja: pn 03 sty, 2005 22:56
Lokalizacja: Warszawa

Gluten w Panoramie Morskiej w Jarosławcu!

Post autor: Małgorzata »

Ponieważ to nie jest jedyny głos negatywny w tej sprawie postanowiłam napisać - wcześniejsze opinie, np. MONI tu:
viewtopic.php?t=1838
albo Natall:
"Sanatorium Panorama Morska w tym roku to tragedia!!!!! My sie spotkamy w sądzie prawdopodobnie, bo żadne reklamacje nie trafiają do nich, kompletnie bimbają na wszystko. Tak jak Monia, byliśmy wyganiani z kuchni. A byłam tam bo stale czegoś na naszym stole brakowało!!! Jedliśmy na ostatniej zmianie żywieniowej i kiedyś trafiły nam się nadgryzione plasterki pomidora!!! Poszłam z tym do kuchni i usłyszałam "proszę w takim razie wyjechac ale zwrotu pieniędzy i tam państwo nie otrzymacie" !!! "

Dziś dostałam następującą informację:

"Jestem chora na celiakię i właśnie znajduję się w ośrodku w Jarosławcu(Panorama Morska). Zdeklarował on, że zapewni mi dietę bezglutenową. Chciała bym ostrzec wszystkich chorych na celiakię. Drugiego dnia mojego pobytu na śniadanie został mi podany chleb chrupki wielo-zbożowy, na szczęście w porę się spostrzegłam. Jednak wczoraj zostałam zatruta(najprawdopodobniej kompotem który jest tu robiony z proszku). (..)"

Zastanawiam się nad napisaniem pisma do tego ośrodka z prośbą o informację w jaki sposób w praktyce stosują dietę bezglutenową.
Póki co chyba nie warto go polecać nikomu z celiakią. Kombinat, który "przerabia " codziennie 1500 osób to nie jest dobry pomysł na wakacje z dietą. :zly2:
Obrazek
basia1981
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: czw 30 paź, 2014 14:48

Re: Gluten w Panoramie Morskiej w Jarosławcu!

Post autor: basia1981 »

Witam, od tego postu minęło już sporo czasu, prawie 8 lat. Czy macie doświadczenia z tym hotelem odnośnie naszej diety? Hotel zrobił na mnie wrażenie i zapewniają dietę za dodatkową opłatą. Czy ktoś mógłby się podzielić swoimi doświadczeniami z pobytu w tym hotelu w ostatnim czasie? Z góry dziękuję za odpowiedź :)
ODPOWIEDZ