pytanie

Miejca w kraju i za granicą przyjazne bądź nieprzychylne "bezglutenowcom"

Moderator: Moderatorzy

ulanpro
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: śr 16 gru, 2009 15:26
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ulanpro »

Witam Wszystkich,
Jestem współpracownikiem Wlodi4. Jeżeli nam pomożecie określić sklepy w których będziecie się zaopatrywać w nasze produkty to nam będzie łatwiej je tam dostarczyć. Ciężko będzie dostarczać po kilka chlebków i ciast do jednego sklepu. Ale po kilkanaście to już inna sprawa. Na terenie Warszawy możemy zorganizować dostawy w konkretne dni w konkretnych dzielnicach tak żeby ciasta i chleby były świeże. To tylko kwestia dobrej organizacji i komunikacji z Wami. Ale najpierw musimy coś upiec :) Będziemy Was informować na bieżąco.
martini
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 738
Rejestracja: czw 10 wrz, 2009 14:47
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: martini »

Na przykład Mini Europa na Placu Wilsona - oni lubią różne "wynalazki" i wciąż się dziwię, że nie ma tam W OGÓLE produktów bezglutenowych, poza wodą mineralną i jabłkami, choć jest to dobrze zaopatrzony sklep, biorąc pod uwagę powierzchnię.
Niedaleko jest też sklep z tradycyjną żywnością, Specjał Wiejski na Felińskiego, ale nie wiem, czy oni byliby zainteresowani: http://www.specjalwiejski.pl/warszawa.php
Dosłownie dwie przecznice dalej, na ul. Zajączka jest sklep ze zdrową żywnością, kosmetykami, takie trochę mydło i powidło, ale widziałam tam też makaron bezglutenowy:). Nie pamiętam adresu, w budynku Skanskiej, koło małego Carrefoura i piekarni.
A po drodze jeszcze kawiarnia dla dzieci Kalimba http://www.kalimba.pl/
- nie wierzę, żeby w okolicy nie było chorych na celiakię dzieci chętnych wpaść raz czy dwa w tygodniu na ciastko;)

Zamieściłam linki, jeśli Moderatorzy uznają to za spam, proszę o usunięcie.

A czy Wasz chleb jest na drożdżach, tak na marginesie?
wlodi4
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: wt 01 gru, 2009 07:55
Lokalizacja: wawa

Post autor: wlodi4 »

nasz chleb jeszcze na niczym nie jest ale 1 stycznia ruszamy z próbami jak tylko cos będzie postaramy się to wystawić w jakimś sklepie żebyście mogli przyjśc pobróbować i ocenić, wasza pomoc jest dla nas niezwykle istotna

ps. Wesołych świąt
Awatar użytkownika
Rafal_tata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: śr 14 sty, 2004 13:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Rafal_tata »

Chcielibyśmy też wiedzieć jak będziecie sprawdzać czy Wasze produkty będą bezpieczne, bo nadal obawiam się, że produkcja bezglutenowa obok glutenowej to duże wyzwanie...
wlodi4
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: wt 01 gru, 2009 07:55
Lokalizacja: wawa

Post autor: wlodi4 »

pwnie tak, ale te produkcję będą na dwóch odrębnych piętrach a poza tym na razie to będzie tak mała skala że wszystko będziemy kontrolować osobiście
chypre
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: śr 11 cze, 2008 09:44
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: chypre »

i co słychać w temacie?
ODPOWIEDZ