wakacje bez glutenu

Miejca w kraju i za granicą przyjazne bądź nieprzychylne "bezglutenowcom"

Moderator: Moderatorzy

Mazia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 138
Rejestracja: śr 10 mar, 2010 10:12
Lokalizacja: Rabka-Zdrój

Post autor: Mazia »

Ja wybieram się do Jastarni czy ktoś może był tam na wczasach i zna jakieś miejsce gdzie mogłabym zjeść coś i zrobić zakupy ?
monisiak81
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 277
Rejestracja: wt 05 kwie, 2011 11:02
Lokalizacja: Warszawa

wakacje w Ustce??

Post autor: monisiak81 »

Witam, w tym roku (2011) w sierpniu wybieramy się z mężem na urlop do Ustki :) czy znajdzie się jakaś dobra dusza i powie z własnego doświadczenia czy znajdziemy w Ustce jakieś miejsca bezglutenowe, gdzie można byłoby coś zjeść lub ew. kupić produkty bezglutenowe?? pozdrawiamy wszystkich "Bezglutków" :)
Justyna1982
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 520
Rejestracja: śr 20 paź, 2010 16:47
Lokalizacja: Rydułtowy

Post autor: Justyna1982 »

Ja jadę z synem do Brennej ośrodek nazywa się Regor. Dietę prowadzą tylko trzeba dopłacić do całego pobytu 100-150zł.
Do tego wybieramy się w okolice Słupska. Jak tam będę na miejscu to zamówię kuriera z jedzonkiem prosto od producenta :) Bo w tym miejscu akurat sami gotujemy
Dwa bezglutki - mama i syn :) Kocham Cię Tymeczku. Dziękuję za każdy dzień bycia razem.
Mazia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 138
Rejestracja: śr 10 mar, 2010 10:12
Lokalizacja: Rabka-Zdrój

Post autor: Mazia »

Ponawiam swoje pytanko czy ktoś wie gdzie można coś zjeść bg i kupić np. bezglutenowy chleb bo 8 dni na Helu wymagałoby zabrania co najmniej 6 opakowań chleba z innymi produktami to może sobie jakoś poradzę :)
Awatar użytkownika
GUTEK
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 276
Rejestracja: ndz 24 wrz, 2006 17:12
Lokalizacja: SIERADZ

Post autor: GUTEK »

Prawdopodobnie najbliższy sklep z żywnością bezglutenową jest we Władysławowie
Na diecie od 15.03.2011
Mazia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 138
Rejestracja: śr 10 mar, 2010 10:12
Lokalizacja: Rabka-Zdrój

Post autor: Mazia »

Ojj to nie ciekawie ale w sumie z Jastarni do Władysławowa mogłabym podjechać busem zamiast dźwigać tyle bochenków - a orientujesz się na jakiej ulicy może być ten sklep?
Awatar użytkownika
Rafal_tata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: śr 14 sty, 2004 13:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Rafal_tata »

wieczorynka
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 432
Rejestracja: pt 25 lut, 2011 11:30
Lokalizacja: Żory

Post autor: wieczorynka »

A kto w te wakacje wybiera się do Lądku Zdroju na bg wakacje w GEOVICIE ?? Ja pojadę ale na tydzień :)
Sucha
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: śr 27 lip, 2011 23:47
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Sucha »

Byłam w lipcu w Geovicie w Lądku. Córka jest na diecie eliminacyjnej, w tym bezglutenowej. Na miejscu spotkałam się z życzliwym podejściem. Na początku było spotkanie z panią kierownik żywienia, podczas którego ustaliłyśmy co córka może, a czego nie może jeść. Trochę produktów przywiozłam z sobą i przekazałam je do kuchni. Kuchnia spisała się na medal. Zamiast wędlin córa dostawała, pieczone mięska. Były też jaja przepiórcze (muszą mieć tylko trochę czasu, aby zamówić). W razie wątpliwości zawsze upewniali się, czy dany produkt lub potrawę mogą podać. Cierpliwie podchodzili też do moich pytań o skład i sposób przyrządzania potraw. Dopiero zaczynają wprowadzać ofertę z dietami, ale są otwarci i chętni do współpracy i to się liczy. Odpoczęłam od gotowania i polecam wszystkim ten ośrodek.
Buena
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: pt 30 lip, 2010 17:25
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Buena »

Wybieram się do Jastarni w tym roku - ośrodek WZW Jantar (http://www.wzwjantar.pl/). Poinformowano mnie, że ośrodek jest w stanie zapewnić dietę bezglutenową.
ODPOWIEDZ