Agroturystyka nad Bugiem

Miejca w kraju i za granicą przyjazne bądź nieprzychylne "bezglutenowcom"

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Sylwia23765
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: czw 06 maja, 2010 21:29
Lokalizacja: Warszawa

Agroturystyka nad Bugiem

Post autor: Sylwia23765 »

Polecam agroturystykę w Komarnie.
Wieś jest położona niedaleko rzeki Bug, dużo ciekawych miejsc do zwiedzania. Byliśmy tam z mężem na weekend majowy. Było świetnie. Kuchnia pani Wiesi oczywiście bezglutenowa i bardzo, bardzo smaczna. Przemili gospodarze!!! Można naprawdę fajnie i tanio wypocząć. Dobry dojazd z Warszawy, odległość 170 km (niecałe 3 godziny). Serdecznie polecam!
mamatete
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: pn 01 lut, 2010 20:12
Lokalizacja: Mazowsze

Post autor: mamatete »

Sylwio a czy mogłabyś coś więcej napisać o okolicy? Czytałam ze jest możliwosć jazdy konnej w pobliżu? Myślę czy z dziećmi tam wyjechać choć na kilka dni. Możliwe że mąż zostawiłby nas bez samochodu.
dzięki
Sylwia23765
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: czw 06 maja, 2010 21:29
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Sylwia23765 »

Jazda konno jest bardzo blisko, dosłownie kilka domów dalej. Wprawdzie my nie korzystaliśmy z tej atrakcji ale widziałam ten wybieg i wygląda bardzo fajnie. Myślę, że bez samochodu sobie poradzicie. Do dyspozycji są rowery a sklep czy kościół są blisko. Poza tym gospodarze zawsze służą pomocą (z tego co zauważyłam). Jest też duża altana i można jeść obiady na świeżym powietrzu. Wieczorem mieliśmy grilla z gospodarzami. Naprawdę fajni ludzie.
A dzieci na pewno miałyby co robić, jest naprawdę duży ogród, zabawki, można grać w piłkę. W gospodarstwie są zwierzęta a to zawsze dla dzieci atrakcja. No i prześliczny piesek, jamniczek - bardzo przyjazny:)
Jeśli chodzi o jedzenie, to nie ma obaw. Mój mąż jest na diecie i po posiłkach czuł się bardzo dobrze. Ja też jadłam te bezglutenowe potrawy i powiem szczerze, że niczym się nie różniły, mi bardzo smakowały. Wzięłam od pani Wiesi nawet kilka przepisów (jej mąż jest również na diecie bezgl.) Jedzenie naprawdę pyszne! Wszystko takie naturalne. Mi osobiście bardzo się podobało w Komarnie.
olku
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 40
Rejestracja: śr 22 lip, 2009 10:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: olku »

a jeszcze pytanie odnośnie rzeki - czy można się w niej kąpać - w sensie, czy jest ładna plaża itp. - i jak daleko do tej rzeki, czy da radę dojechać rowerem czy trzeba brać samochód?
pawelski
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 160
Rejestracja: wt 16 lut, 2010 19:47
Lokalizacja: Kraków

Post autor: pawelski »

a ja natomiast mam pytanie z mozliwoscia zajrzenia na Bialorus?
Czy w Terespolu jest jakis punkt, w którym mozna wyrobic jednodniowa karte pobytu, czy jednak wszelkie formalnosci trzeba zalatwiac w Warszawie?
"Prawda jest tylko jedna i prawda zawsze leży... tam, gdzie leży "
Wienia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: pt 09 kwie, 2010 19:57
Lokalizacja: komarno

Post autor: Wienia »

Zapraszamy serdecznie do naszego gospodarstwa agroturystycznego dla BEZGLUTENOWCÓW do Komarna. Wieś ta położona jest na Podlasiu na szlaku krajobrazowym "Podlaski przełom Bugu". Moj mąż jest celiakiem, dlatego prowadzenie takiej kuchni nie jest dla mnie kłopotliwe. Mieszkamy na wsi, mamy własne gospodarstwo ekologiczne, z którego wytwarzamy zdrową żywność bezglutenową. Mamy własne wędliny, owoce, warzywa, mleko, sery, przetwory i inne zdrowe produkty. Serdecznie zapraszamy również rodziców z małymi dziećmi, którym zapewniamy wiele atrakcji.
Oferujemy pokoje 1, 2 i 4 osobowe.
Nr 516511450 oraz 833414291.
Strona internetowa: www.bezglutenowa.com
ZAPRASZAMY:)
ODPOWIEDZ