Specjalistyczny Szpital kliniczny Bytom blok 3

Miejca w kraju i za granicą przyjazne bądź nieprzychylne "bezglutenowcom"

Moderator: Moderatorzy

Justyna1982
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 520
Rejestracja: śr 20 paź, 2010 16:47
Lokalizacja: Rydułtowy

Post autor: Justyna1982 »

Dobra działam już teraz. No dokładniej to jak mój synek pójdzie spać:) Spróbuję napisać przecież nie ja jedna na diecie bg po co innych ma to zaskoczyć. Z tą ginekologią to tam też podobno różnie. Są tam dwa bloki ginekologiczne. Jeden taki na zwykłe przypadki a drugi jakieś skomplikowane m.in. leczą przepuklinę u dzieci, które są w brzuszkach swoich mam. Ja byłam na tej "zwykłej"
Dwa bezglutki - mama i syn :) Kocham Cię Tymeczku. Dziękuję za każdy dzień bycia razem.
Justyna1982
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 520
Rejestracja: śr 20 paź, 2010 16:47
Lokalizacja: Rydułtowy

Post autor: Justyna1982 »

Wysłałam zapytanie do rzecznika praw pacjenta. Zobaczymy co odpowie. Jak nie przyślą odpowiedzi to tam zadzwonię :) Wybrałam najpierw drogę mailową bo słowo pisane to słowo pisane a słów to różnie mogą się wyprzeć ludzie ;)
Dwa bezglutki - mama i syn :) Kocham Cię Tymeczku. Dziękuję za każdy dzień bycia razem.
Justyna1982
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 520
Rejestracja: śr 20 paź, 2010 16:47
Lokalizacja: Rydułtowy

Post autor: Justyna1982 »

W końcu dostałam odpowiedź od rzecznika praw pacjenta! Uff wybrałam drogę oficjalną bo telefonicznie to różnie bywa/. Ruszą tą sprawę! Tylko miałam im dosłać pewne dane!!!
Dwa bezglutki - mama i syn :) Kocham Cię Tymeczku. Dziękuję za każdy dzień bycia razem.
ODPOWIEDZ