Catering Karp

Miejca w kraju i za granicą przyjazne bądź nieprzychylne "bezglutenowcom"

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
JoannaFG
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: pn 18 paź, 2010 14:20
Lokalizacja: Łowicz

Catering Karp

Post autor: JoannaFG »

W ostatnim tygodniu byłam na trzydniowym szkoleniu, które pod względem gastronomicznym obsługiwała firma Catering-Karp z Rogowa. Przed szkoleniem skontaktowałam się z właścicielem tej firmy oczywiście w sprawie diety. Przesłałam mu e- mail, co mogę jeść, szczególnie kładąc na nacisk na "czystość linii produkcyjnych" oraz unikanie gotowych wzmacniaczy smaku typu vegeta. Jechałam pełna obaw, do tego stopnia, że na wszelki wypadek wzięłam swój prowiant. Okazało się, że nie potrzebnie. Szef kuchni przygotował dla mnie całkiem fajne bezglutenowe jedzenie. Musiał przestrzegać zasad, o których napisałam wyżej. Żadnych przykrych dolegliwości po jedzeniu. Było mi bardzo miło, ze ktoś tak się postarał. Miałam wrażenie, że szczególnie im zależało (szef kuchni i kelnerzy), żeby się w tej diecie sprawdzić i moim zdanie zdali egzamin na pięć. Dodam jeszcze, że moja dieta jest ciągle nie tylko bezglutenowa, ale również lekkostrawna i bezlaktozowa.
Awatar użytkownika
Małgorzata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1579
Rejestracja: pn 03 sty, 2005 22:56
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Małgorzata »

To super! Może warto ten catering polecać celiakom? Możesz napisać o nich coś więcej? W jakim mieście działają?
Obrazek
JoannaFG
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: pn 18 paź, 2010 14:20
Lokalizacja: Łowicz

Post autor: JoannaFG »

Podaję adres strony http://www.cateringkarp.pl/
ODPOWIEDZ