Poręba Wielka

Miejca w kraju i za granicą przyjazne bądź nieprzychylne "bezglutenowcom"

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Madzia295
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 73
Rejestracja: ndz 10 sty, 2010 12:55
Lokalizacja: Mysłowice

Poręba Wielka

Post autor: Madzia295 »

Ja właśnie wróciłam z wakacji w Porębie Wielkiej k.Rabki. Wynajmowaliśmy z grupą znajomych pokoje u pani Zapały- www.zapala-poreba-wielka.superturystyka.pl. Schludne pokoiki(niektóre z łazienkami), lodówka, czajnik bezprzewodowy(na korytarzu), ogród z basenem i placem zabaw, grill itp, ale przede wszyskim ogromna życzliwoścć właścicielek i fantastyczne domowe śniadanka i obiadokolacje. :P
Panie codziennie omawiały ze mną menu na dzień następny i przyrządzały dla mnie bezglutenowe posiłki(ja zabrałam tylko mój makaron, bułkę tartą, mąkę i przyprawy oraz swoje pieczywo). Wreszcie odpoczęłam i nie musiałam myśleć o gotowaniu na wakacjach :D
A że w Porębie Wielkiej gospodarstw nie brakuje to zajdaliśmy twarożek(prosto od krowy :D), jajka itp.
Panie powiedziały, że gdyby ktoś na diecie bezglutenowej chciał u nich wypoczywać to wystarczy to wcześniej zgłosić i nie będzie problemu :)
Gdyby ktoś chciał uzyskać jakiś bliższych informacji to można wejść na ich stronę(podana wyżej) lub napisać do mnie na priva :)
ODPOWIEDZ