Gdzie zjeść obiad w Warszawie

Miejca w kraju i za granicą przyjazne bądź nieprzychylne "bezglutenowcom"

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
nomado
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 99
Rejestracja: śr 31 paź, 2012 14:28

Gdzie zjeść obiad w Warszawie

Post autor: nomado »

Witam,
poszukuję najbliższej restauracji, jadłodajni itd. oczywiście bezglutenowej w okolicach ul. Postępu, Marynarska.
Czy ktoś z Panstwa zna takie lokale?
Wiem że takowe są w centrum jednak dojazd w jedną stronę zajmuje około 20 minut a to zbyt długo na codzienne wychadźki z pracy na obiad (sam dojazd około 45m). Do oliwki też mam daleko :(

Pozdrawiam
N
Arterius
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: czw 23 sie, 2012 21:08
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arterius »

Witaj,

zadzwoń do Oliwki i zapytaj się o katering, kiedyś jak tam byłem to o tym z nimi rozmawiałem, ale znalazłem katering bliżej siebie, więc z Oliwki zrezygnowałem.
Zawsze może spróbować z Cateringiem dietetycznym Na zdrowie- filia Łomianki, ale to może drogo wyjść...

Pozdrawiam
polla2
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 68
Rejestracja: czw 30 paź, 2008 19:13
Lokalizacja: warszawa

Re: Gdzie zjeść obiad w Warszawie

Post autor: polla2 »

nomado pisze:Witam,
poszukuję najbliższej restauracji, jadłodajni itd. oczywiście bezglutenowej w okolicach ul. Postępu, Marynarska.
Czy ktoś z Panstwa zna takie lokale?
Wiem że takowe są w centrum jednak dojazd w jedną stronę zajmuje około 20 minut a to zbyt długo na codzienne wychadźki z pracy na obiad (sam dojazd około 45m). Do oliwki też mam daleko :(

Pozdrawiam
N
Najlepiej skorzystać z informacji, które są tutaj: http://menubezglutenu.pl/wojewodztwo-mazowieckie. Może uda Ci się coś znaleźć dla siebie. :)
Obrazek
nomado
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 99
Rejestracja: śr 31 paź, 2012 14:28

Re: Gdzie zjeść obiad w Warszawie

Post autor: nomado »

polla2 pisze:
nomado pisze:Witam,
poszukuję najbliższej restauracji, jadłodajni itd. oczywiście bezglutenowej w okolicach ul. Postępu, Marynarska.
Czy ktoś z Panstwa zna takie lokale?
Wiem że takowe są w centrum jednak dojazd w jedną stronę zajmuje około 20 minut a to zbyt długo na codzienne wychadźki z pracy na obiad (sam dojazd około 45m). Do oliwki też mam daleko :(

Pozdrawiam
N
Najlepiej skorzystać z informacji, które są tutaj: http://menubezglutenu.pl/wojewodztwo-mazowieckie. Może uda Ci się coś znaleźć dla siebie. :)
Bardzo dziękuję za ten link i pomoc :)
Po zapoznaniu się z listą niestety nie ma nic w pobliżu Galerii Mokotów.
Być może w linku który mi podałaś po prostu takowej miejscówki (jesli istnieje) jeszcze nikt nie dodał?
Ostatnio zmieniony śr 07 lis, 2012 10:51 przez nomado, łącznie zmieniany 2 razy.
Arterius
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: czw 23 sie, 2012 21:08
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arterius »

W Galerii Mokotów jest Salad Story, mają wersje bezglutenowe, wejdź na ich stronę i popatrz na szczegóły.
ODPOWIEDZ