Restauracja Bioway

Miejca w kraju i za granicą przyjazne bądź nieprzychylne "bezglutenowcom"

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
forest8c1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: śr 29 lut, 2012 20:22
Lokalizacja: Gdańsk

Restauracja Bioway

Post autor: forest8c1 »

Witam. W Gdańsku i Gdyni są restauracje wegetariańskie Bioway. W menu jest kilka potraw z ikonka przekreślonego kłoska.
Pytałem obsługi. Odpowiedziano mi, że cały personel jest po przeszkoleniu. Potrawy bezglutenowe są zupełnie w innym miejscu niż glutenowe.

Czy ktoś jadłu już w tych restauracjach?

http://bioway.pl/dania/menu-podstawowe
Justyna1982
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 520
Rejestracja: śr 20 paź, 2010 16:47
Lokalizacja: Rydułtowy

Post autor: Justyna1982 »

Ja byłam stałym gościem jak mieszkałam w Gdyni przez parę tygodni. Bardzo nam smakowało nawet mąż przekonał się do jedzenia wege bo to restauracje wegetariańskie :) Poza standardowymi potrawami mają też dania dnia i zawsze jest coś bg :) Ich zupa serowa przepyszna ... a i dania bardzo duże :)))
Dwa bezglutki - mama i syn :) Kocham Cię Tymeczku. Dziękuję za każdy dzień bycia razem.
Awatar użytkownika
Sovyen
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 55
Rejestracja: sob 11 paź, 2014 21:25

Re: Restauracja Bioway

Post autor: Sovyen »

A ja wczoraj jadłam w Bioway w Rivierze gulasz sojowy i ryż, które były opisane jako bezglutenowe i jakoś nie za dobrze się po tym czułam, a nic innego podejrzanego w tym dniu nie jadłam. Więcej się chyba nie odważę na zjedzenie tam czegokolwiek :|
Awatar użytkownika
Nastka
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 638
Rejestracja: czw 29 sty, 2004 01:12
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Restauracja Bioway

Post autor: Nastka »

Witam, niestety restauracje Bioway koniec końców nie uzyskały certyfikatu, aby wejść do programu "Menu bez glutenu".
Obrazek
ODPOWIEDZ