Gotowe pierogi z bezglutenu - jak przesłać

Miejca w kraju i za granicą przyjazne bądź nieprzychylne "bezglutenowcom"

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ

czy ta informacja była pomocna?

tak, zamierzam wstąpić do Market Point i poprosić osobiście
1
33%
tak, chętnie zadzwoniłbym i się umówił z menadżerem wcześniej
0
Brak głosów
tak, spróbuję w sklepie, do którego mam bliżej w którym są produkty bezglutenu
0
Brak głosów
tak, spróbuję w sklepie do którego mam bliżej, w którym jeszcze nie ma produktów bezglutenu
0
Brak głosów
tak, odpowiada mi zamówienie choćby wyłącznie na moje potrzeby ewentualnie moich bliskich
0
Brak głosów
tak, wolałbym umówić się na forum z forumowiczami by dograć to w czasie
0
Brak głosów
widziałem pierogo wcześniej w innym sklepie w Krakowie
2
67%
widziałem pierogi wcześniej w innym sklepie w Małopolsce
0
Brak głosów
widziałem pierogi wcześniej w innym sklepie poza Małopolską
0
Brak głosów
próbowałem wcześniej pierogów w restauracji
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 3

Awatar użytkownika
Marvin
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: wt 07 maja, 2013 23:56
Lokalizacja: Kraków

Gotowe pierogi z bezglutenu - jak przesłać

Post autor: Marvin »

Jakiś czas temu skontaktowałem się z firmą bezgluten i zapytałem o możliwość zakupu bezpośredniego pierogów z ich firmy.

Jeśli się zastanawiacie co to za pierogi to są to te pierogi, które są w sprzedaży w pewnej Krakowskiej restauracji i którymi wiele osób się tu na forum zachwyca.

Odpowiedzieli, że nie mogą dostarczyć paczką pierogów ale mogą dostarczyć je do supermarketów, które są zaopatrywane w ich inne suche produkty!!!

Pozostało więc tylko znaleść supermarket. Udałem się więc do nowego supermarketu w Krakowie w borku fałęckim przy rynku fałęckim o nazwie “Market Point”. Supermarket był wtedy nowiutki a menadżer był bardzo uprzejmy i zgodził się bez problemu abym zamówił u niego około 16 opakowań pierogów, każde bodajże po około 6,5 zł.. co wyszło ok 100 zł.

I około tydzień póżniej ''voila'', miałem masę pysznych pierogów, które podają w restauracji.

Menadżer ten podał mi wtedy swój numer telefonu.
Było to jakiś czas temu, ale jeśli ktoś jest zainteresowany i ma blisko zawsze mogę podać numer w wiadomości lub w poście, o ile tel nadal aktualny lub można poprostu podjechać i zagadać do ekspedientek i poprosić menadżera.

Może jest to kwestia umówienia się na forum, żeby zakupić kilkanaście paczek na raz dla kilku osób albo by kilka osób w ciągu kilku dni zgłosiło się do sklepu po swoją część. Data ważności to bodajże kilka dni może tydzień lub dwa.

Zapewne jest możliwe też, że są inne sklepy, które by się zgodziły.

Poniżej ankieta można zaznaczyć dowolne pola :)
Ostatnio zmieniony pt 24 maja, 2013 22:13 przez Marvin, łącznie zmieniany 3 razy.
gluten! pagadi
Awatar użytkownika
Marvin
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: wt 07 maja, 2013 23:56
Lokalizacja: Kraków

poprawka

Post autor: Marvin »

błąd.
można zaznaczyć dowolną ilość pól :)
gluten! pagadi
Awatar użytkownika
rafjas
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 229
Rejestracja: czw 27 maja, 2010 16:30
Lokalizacja: Kraków

Post autor: rafjas »

Po przeciwnej stronie Krakowa, w sklepie Ekologia Natura Zdrowie na os. Bohaterów Września. widziałem w lodówce pierogi z bezglutenu.
Obrazek
Awatar użytkownika
alva_alva
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Posty: 2067
Rejestracja: czw 12 sty, 2012 14:37

Post autor: alva_alva »

A gdzie na stronie Bezglutenu są te pierogi? Bo w ich sklepie internetowym nie widzę.
Awatar użytkownika
rafjas
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 229
Rejestracja: czw 27 maja, 2010 16:30
Lokalizacja: Kraków

Post autor: rafjas »

alva_alva pisze:A gdzie na stronie Bezglutenu są te pierogi? Bo w ich sklepie internetowym nie widzę.
Tak jak Marvin napisał, pierogów nie ma w ofercie detalicznej, dlatego nie znajdzie się ich w sklepie internetowym.

Na stronie Bezglutenu są tylko w folderze: http://www.bezgluten.pl/szablon/upload/ ... 281%29.pdf na stronie 28.
Obrazek
elzak3
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 89
Rejestracja: ndz 02 gru, 2012 09:08
Lokalizacja: Kraków

Post autor: elzak3 »

Na Zamenhoffa są też te pierogi. Ja czasami je kupuję choc raz na jakiś czas będąc w okolicach Pilzna kupuje w Karczmie u Wiedźmy. Zamawiam kilka porcji i odbieram zamrozone. Przewożę w styropianowym pudełku z wkładami mrożącymi i dojeżdżaja pięknie . Te z Bezglutenu sa gorsze w smaku, nie to ciasto, nie ten farsz...
U Wiedźmy zamawiam w róznych smakach. Ostatnio miałam ruskie i ze szpinakiem.
ODPOWIEDZ