Wakacje gdzie ???

Miejca w kraju i za granicą przyjazne bądź nieprzychylne "bezglutenowcom"

Moderator: Moderatorzy

maska
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 81
Rejestracja: śr 04 kwie, 2012 18:09
Lokalizacja: centrum

Post autor: maska »

Polecam pensjonat Beata w Polanicy Zdroju. Na moją prośbe zrobili mi bez problemu bg wyżywienie, tylko chleb na sniadanie przynosiłam sama. Dokładnie pytali po kilka razy z jakich produktów mają zrobic obiad - nawet pytali o pieprz, olej, o wszystkie szczegóły. Postarali się bardzo - brzuch mnie nie bolał. A park w Polanicy jest po generalnym remoncie - jest cudnie.

http://pensjonat-beata.pl/index.php
Adrian
Wyjadacz :)
Wyjadacz :)
Posty: 1055
Rejestracja: pn 13 sie, 2012 21:20
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Adrian »

A czy ktoś był może w Czechach :?: Można tam kupić tańsze produkty bezglutenowe przy granicy :?:
Adrian
Wyjadacz :)
Wyjadacz :)
Posty: 1055
Rejestracja: pn 13 sie, 2012 21:20
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Adrian »

:?:
wiolek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: wt 23 paź, 2012 23:14
Lokalizacja: Kraków

Post autor: wiolek »

A ja szukam czegoś nad morzem (zachodnia część wybrzeża). Wiem że pisaliście o Geovicie, ale dla 4 osobowej rodziny (na diecie tylko jedna) to cena nie do przyjęcia dla mnie. Szukam czegoś z jedzeniem bo mam dość pichcenia w domu. Może gdzieś byliście niekoniecznie nad samym morzem. :)
Adrian
Wyjadacz :)
Wyjadacz :)
Posty: 1055
Rejestracja: pn 13 sie, 2012 21:20
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Adrian »

wiolek pisze:A ja szukam czegoś nad morzem (zachodnia część wybrzeża). Wiem że pisaliście o Geovicie, ale dla 4 osobowej rodziny (na diecie tylko jedna) to cena nie do przyjęcia dla mnie. Szukam czegoś z jedzeniem bo mam dość pichcenia w domu. Może gdzieś byliście niekoniecznie nad samym morzem. :)
Niedawno ukazała się informacja na temat restauracji "Mesa" w Dźwirzynie 10 km za Kołobrzegiem link: http://www.menubezglutenu.pl/lokal/mesa ... -dzwirzyno

Szkoda, że nie ma na ich stronie menu razem z cenami. Może się tam wybiorę w tym roku. :)
Ostatnio zmieniony pn 24 cze, 2013 17:31 przez Adrian, łącznie zmieniany 3 razy.
ruda52
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 274
Rejestracja: sob 14 lip, 2007 10:48
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: ruda52 »

Adrian pisze:A czy ktoś był może w Czechach
W Pradze znalazłam w sklepie z ekologiczną żywnością m.in. wyroby Bezglutenu i Schara. Za bułki Panini zapłaciłam 58 koron,a u nas w sklepie Bezglutenu 8,50 zł. :)
namecky
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: pt 28 cze, 2013 23:07
Lokalizacja: Kraków

Post autor: namecky »

Ja jutro będe w Pradze :) Zobaczę co tam ciekawego znajdę
Pozdrawiam, Adam
http://pwsz-tarnow.edu.pl
wieczorynka
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 432
Rejestracja: pt 25 lut, 2011 11:30
Lokalizacja: Żory

Post autor: wieczorynka »

Wiem, że w Czechach jest sieć sklepów GLOBUS dobrze zaopatrzona ale nie wiem czy ten sklep w Pradze jest:)
Adrian
Wyjadacz :)
Wyjadacz :)
Posty: 1055
Rejestracja: pn 13 sie, 2012 21:20
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Adrian »

A czy ktoś może był w Harachovie bądź Libercu, interesuje mnie jak tam są zaopatrzone sklepy w żywność bezglutenową :?:
Ostatnio zmieniony ndz 30 cze, 2013 12:04 przez Adrian, łącznie zmieniany 3 razy.
dzuzka86
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 95
Rejestracja: czw 12 lip, 2012 16:02
Lokalizacja: MAŁOPOLSKA

Post autor: dzuzka86 »

Witajcie!
Wybieram się na wakacje nad morze dokładnie - Dąbki/k. Bobolina. Z tego co przewertowałam na forum to nie ma w tych okolicach żadnego miejsca gdzie mogłabym dostać coś gotowego bezglutenowego do jedzenia. A może nie dokładnie szukałam? Może jeszcze coś podpowiecie w tej kwestii. Będę wdzięczna. To moje pierwsze dłuższe wakacje na diecie bg i mam tzw. "lekkiego stresa".
Pozdrawiam
AndziaMamusia
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 364
Rejestracja: pn 12 sie, 2013 11:49
Lokalizacja: Żywiec

Post autor: AndziaMamusia »

https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q= ... 3540,d.ZG4

Zadzwoń, zapytaj. Z tego co słyszałam sa elastyczni bardzo. Może sa w stanie zapewnić bezgl. posiłki.
dzuzka86
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 95
Rejestracja: czw 12 lip, 2012 16:02
Lokalizacja: MAŁOPOLSKA

Post autor: dzuzka86 »

Dziękuję serdecznie!!
To zawsze coś - może się uda.
Pozdrawiam
AndziaMamusia
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 364
Rejestracja: pn 12 sie, 2013 11:49
Lokalizacja: Żywiec

Post autor: AndziaMamusia »

dzuzka86 pisze:Dziękuję serdecznie!!
To zawsze coś - może się uda.
Pozdrawiam
Nie ma sprawy :D Daj znać czy się udało;)
aska22_w
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: wt 10 wrz, 2013 08:41
Lokalizacja: Opole

Post autor: aska22_w »

A ja wybieram się do Sopotu:) Wie ktoś może, gdzie można tam zjeść posiłki bez glutenu? Z góry dziękuję za pomoc.
forma123
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: sob 13 lip, 2013 13:46
Lokalizacja: Ciechanów

Post autor: forma123 »

Witam Was

Ja byłem 2 tygodnie w Chorwacji w opcji ALL. Polecam hotel Martina w miejscowości Drvenik. śniadania i obiady były można powiedzieć praktycznie bg wiadomo nieraz trzeba było omijać niektóre dania ale w zdecydowanej większości wszystko było ok. A to za sprawą wybierania sobie tego co będzie na obiad w przeddzień. Na śniadnia cześto omlet, jajecznica lub sery i warzywa. Ja ryzykowałem jeszcze z zupami i oczywiście Rakija i wino do oporu :]
ODPOWIEDZ