Pensjonat "Tajemniczy Ogród"

Miejca w kraju i za granicą przyjazne bądź nieprzychylne "bezglutenowcom"

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
mama_Zuzi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: ndz 23 sie, 2009 23:36
Lokalizacja: Rzeszów

Pensjonat "Tajemniczy Ogród"

Post autor: mama_Zuzi »

Właśnie wróciliśmy z rodzinką ze wspaniałych wakacji. Miejsce znaleźliśmy na stronie Stowarzyszenia, a właściciele reklamują swój pensjonat następująco:
Pensjonat “Tajemniczy Ogród” we wsi Frydman – u podnóża Góry Żar, najwyższego szczytu Pienin Spiskich. Baza wypadowa w Pieniny, Gorce, Tatry. W pobliżu: plaża na jeziorze Czorsztyńskim (800m – a na miejscu przystań z wypożyczalnią sprzętu pływającego), zabytkowy kościół w Dębnie (UNESCO), Rezerwat Przełomu Białki (1,5km), rejsy po Jeziorze Czorsztyńskim statkiem “Biała Dama”, turystyczne przejście graniczne na Słowację oraz zabytkowe zamki w Niedzicy i Czorsztynie, baseny termalne w Szaflarach(18km) i w Białce Tatrzańskiej (10km); niedaleko ośrodki narciarskie. Możliwość indywidualnej diety (właścicielka wychowała dwoje dzieci na diecie bezmlecznej, bezjajecznej, bezglutenowej, więc doświadczenie ma duże). Pokoje 2-, 3- i 4-os. (w sumie 60 miejsc). Kontakt: Józefa Stanek, Frydman, ul. Jana Pawła II 31; tel. (18 )285 18 72 i 605 992 539 www.topensjonat.eu]
I cóż mogę dodać...wszystko się zgadza, a nawet mogę powiedzieć jest lepiej niż w opisie.
Sympatyczni właściciele, pyszne, bezpieczne jedzonko dla mojej córci, którego byłam w 100% pewna. Widok mojej Zuzi dokładającej po raz czwarty zupy kalafiorowej...bezcenne. Byłam zdumiona ogromną wiedzą właścicielki na temat celiakii i różnych innych nietolerancji pokarmowych ( niejeden lekarz mógłby się czegoś od niej nauczyć). Pomimo zabiegania znajdowała czas żeby z nami porozmawiać, doradzić i podzielić się swoimi doświadczeniami. Warunki w pensjonacie są bardzo dobre, ładne i czyste pokoje z łazienkami, pokój zabaw dla dzieci, ogródek, cisza i spokój. W samej wsi nie ma za wielu atrakcji, ale jest to super miejsce wypadowe. Żal nam było wyjeżdżać do domu, z pewnością jeszcze tam wrócimy.
grzegorzk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: pn 02 wrz, 2013 09:21
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: grzegorzk »

Moge twierdzic :) bylem i jestes usatysfakcjonowany ;)
danka.heniek@wp.pl
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: czw 12 gru, 2013 20:07

Re: Pensjonat "Tajemniczy Ogród"

Post autor: danka.heniek@wp.pl »

Cieszę się że opinie są dobre , bo zdecydowałam się w tym roku w czerwcu tam pojechać. korzystając z opinii, myślę że się nie zawiodę. Dzięki, jak wrócę to na pewno napiszę.....
danka.heniek@wp.pl
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: czw 12 gru, 2013 20:07

Re: Pensjonat "Tajemniczy Ogród"

Post autor: danka.heniek@wp.pl »

Byłam właśnie na wczasach w Tajemniczym Ogrodzie. Było naprawdę super . Dieta bezglutenowa bardzo dobra. Właścicielka i obsługa znają się na diecie, przestrzegają zasad. Obsługa bardzo miła, warunki dobre, czyściutko, okolice piękne, naprawdę warto, świetne miejsce wypadowe, nie można się tam nudzić. Polecam więc, bardzo dobre miejsce na wypoczynek z dziećmi i nie tylko.
ODPOWIEDZ