Hotel Ziemowit Ustroń - Omijajcie z daleka

Miejca w kraju i za granicą przyjazne bądź nieprzychylne "bezglutenowcom"

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Justyna1982
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 520
Rejestracja: śr 20 paź, 2010 16:47
Lokalizacja: Rydułtowy

Hotel Ziemowit Ustroń - Omijajcie z daleka

Post autor: Justyna1982 »

Jak w temacie. Byłam z synem w wakacje. Pomimo iż Hotel widnieje w bazie u Wojewody iż przestrzega diety bg na miejscu okazało się, że nie mają o niej pojęcia. Na stole znajdowałam drożdżówki pszenne, chleb żytni, musli owsiane itp. Po kolei szkoliłam a to kuchnię a to panią od żywienia co możemy a co nie. Tylko oni nawet nie potrafili czytać składu produktów. To nic, że na dzień dobry usłyszałam, że takich produktów w Ustroniu nie ma. Oczywiście były bo i Lidl, i Biedronka a do tego Rossman a w nim chleb bg, ciastka, batony itp. Omijajcie ten Hotel bo tylko zdrowie można w nim stracić i nerwy przy okazji
Dwa bezglutki - mama i syn :) Kocham Cię Tymeczku. Dziękuję za każdy dzień bycia razem.
wieczorynka
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 432
Rejestracja: pt 25 lut, 2011 11:30
Lokalizacja: Żory

Post autor: wieczorynka »

Trafiłaś fatalnie. Pieniądze zapłacone pewnie a tyle nerwów. A czy wcześniej tam dzwoniłaś, coś uzgadniałaś? Ja nie wiem czy bym się nie wróciła do domu po takiej sytuacji.
:/
Justyna1982
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 520
Rejestracja: śr 20 paź, 2010 16:47
Lokalizacja: Rydułtowy

Post autor: Justyna1982 »

Oczywiście, że wiedzieli nawet na skierowaniu było napisane dieta bg osoba dorosła i dziecko. Rezerwowałam w kwietniu więc sporo czasu mieli aby się przygotować. Do domu powrót odpadał bo pieniądze i tak by przepadły. Oczywiście chciałam zwrotu ale ... No nic sprawę skierowałam do Wojewody Śląskiego ponieważ to był wyjazd z dofinansowaniem ze środków pfron (syn ma przyznaną niepełnosprawność). Zobaczymy czy coś zrobią w tej sprawie prosiłam o odpowiedź co postanowią.
Dwa bezglutki - mama i syn :) Kocham Cię Tymeczku. Dziękuję za każdy dzień bycia razem.
wieczorynka
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 432
Rejestracja: pt 25 lut, 2011 11:30
Lokalizacja: Żory

Post autor: wieczorynka »

dostaniesz odpowiedz na bank. Urząd wojewódzki musi to rozpatrzeć i pewnie tą sprawę dalej skieruje. Ale Ty już nic nie zyskasz. Sama jestem ciekawa co Ci napiszą. pozdrawiam
AndziaMamusia
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 364
Rejestracja: pn 12 sie, 2013 11:49
Lokalizacja: Żywiec

Post autor: AndziaMamusia »

Musiałabyś może skarżyć z powództwa cywilnego?? hm ....
Justyna1982
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 520
Rejestracja: śr 20 paź, 2010 16:47
Lokalizacja: Rydułtowy

Post autor: Justyna1982 »

Dam znać co odpiszą
Dwa bezglutki - mama i syn :) Kocham Cię Tymeczku. Dziękuję za każdy dzień bycia razem.
ODPOWIEDZ