Ośrodki w województwie lubelskim

Miejca w kraju i za granicą przyjazne bądź nieprzychylne "bezglutenowcom"

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
ladaco
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: pn 04 sie, 2014 16:41
Lokalizacja: Siedlce

Ośrodki w województwie lubelskim

Post autor: ladaco »

Z racji tego, że pochodzę z województwa lubelskiego, postanowiłam poszukać w internecie jakiegoś wypoczynku dla mojego dziecka. I znalazłam taką listę na stronie http://www.celiakia.pl/kategoria/wakacje-bez-glutenu/ Mam blisko w sumie do Komarna, gdzie znajduje się ośrodek agroturystyczny "Agrocelia" dla bezglutenowców. Zamierzam niedługo sprawdzić, jak to wygląda w praktyce, bo mam tak tylko 60 kilometrów :) Tylko trochę nieaktualne dane na celiakia.pl, bo teraz strona ośrodka w Komarnie to http://agrocelia.pl/. Był już tam ktoś? Jak wrażenia? Tak blisko, że grzech nie skorzystać...
Madzia295
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 73
Rejestracja: ndz 10 sty, 2010 12:55
Lokalizacja: Mysłowice

Re: Ośrodki w województwie lubelskim

Post autor: Madzia295 »

Ja z mężem spędziłam tam w ubiegłym roku kilka uroczych dni :)
Wspaniała atmosfera, przepyszne jedzonko g:P
Gospodyni wprost nas rozpieszczała :)
W okolicy wiele ciekawych miejsc do zwiedzania.
Szkoda, że mamy tak daleko...(jesteśmy ze Śląska) bo chętnie byśmy tam wpadali częściej.
Z serca polecamy :) i pozdrawiamy gospodarzy :D
ladaco
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: pn 04 sie, 2014 16:41
Lokalizacja: Siedlce

Re: Ośrodki w województwie lubelskim

Post autor: ladaco »

Dzięki za wszystkie informacje. Wygląda na to, że nie mogą przepuścić takiej okazji :) Jak się dziecku spodoba (liczę przede wszystkim na koniki, pieski i kotki), to chyba będę tam wpadać częściej.
-----------------------------------------------
14.10.2014 r.
Żeby nie spamować - edytuję stary post. Dawno mnie nie było, ale w międzyczasie udało mi się odwiedzić "Agrocelię" :) Muszę przyznać, że wasze opinie nie były przesadzone - wyjazd (co prawda tylko 5 dni, ale jednak) uważam za bardzo udany! Przemiła gospodyni, smaczne i bezpieczne jedzenie, zwierzęta, dużo świeżego powietrza, piękna okolica, idealna do pieszych i rowerowych wycieczek... Naprawdę nie wiedziałam, że znajdę coś takiego niedaleko Siedlec :)
Dziecko zadowolone - smaczna kuchnia, nie musiał się ograniczać, były słodkości codziennie, kotki, pieski, trampolina, rowery... Zdecydowanie polecam na wyjazd z dzieckiem. Dostałam od gospodyni przepis na ciasto i chlebek pyszny - jak wygrzebię ze swoich kucharskich notatek, na pewno wrzucę do odpowiedniego działu.
ODPOWIEDZ