Ostrów Maz sklep JAROSZ BIS

Miejca w kraju i za granicą przyjazne bądź nieprzychylne "bezglutenowcom"

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Aga mama Olka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: sob 07 cze, 2014 20:29

Ostrów Maz sklep JAROSZ BIS

Post autor: Aga mama Olka »

Witam wszystkich z Ostrowi Mazowieckiej i okolic miłą wiadomością, że sklep JAROSZ ul. Mieczkowskiego ( kilka kroków od dworca autobusowego) to sklep faktycznie przyjazny, ponieważ wychodzi na przeciw osobom na diecie bezglutenowej. Jestem klientką tego sklepu od zarania dziejów i kiedy trzy miesiące temu stwierdzono u mojego syna celiakię zaczęłam pytać o niektóre bezglutenowe produkty i jest ich obecnie w sklepie sporo poczynając od ulubionych słodyczy np. krówki GOPLANA na wagę w bardzo rozsądnej cenie, czekolady,żelki; keczup, musztarda, majonez (mały) ROLESKI. No i najważniejsze wprowadzono do ciągłej sprzedaży wędliny, szynkę i parówki firmy OLEWNIK te z przekreślonym kłosem! W strefie zdrowej żywności też można znaleźć sporo produktów np. proszek do pieczenia, galaretki owocowe, kisiele, budynie, mąki, makaron. Dzięki właścicielom sklepu i ich otwartości na potrzeby osób na diecie bezglutenowej nie czuję się jak "myśliwy na polowaniu". Wspaniałe jest to, że jeśli potrzebuję jakieś produktu mówię o tym komuś z personelu i za parę dni znajduję go na półce !!!
Jestem też ciekawa czy forum odwiedzają osoby z mojej miejscowości? Może warto byłoby się poznać chociażby wirtualnie?
Jesteśmy tym czym myślimy, że jesteśmy (M. Aureliusz)
bunkowa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015 21:04

Re: Ostrów Maz sklep JAROSZ BIS

Post autor: bunkowa »

Hej :) Ostrów to moje rodzinne miasto. Niedawno byłam tam i zrobiłam nawet rajd po sklepach żeby sprawdzić czy da się co nieco bezglutenowego kupić. Znalazłam i w Stokrotce i Carrefourze trochę produktów (łącznie z pieczywem i mąkami). Największą niespodzianką był sklep w małej uliczce za ratuszem (pomiędzy ratuszem a ul. Pocztową - całkowicie bezglutenowy! Ceny może nie najniższe ale jeśli jest ktoś z okolicy to polecam - moja mama była szczęśliwa, że w końcu mogła coś na pewniaka kupić wnuczce :D
ODPOWIEDZ