Tajemniczy Ogród nad jeziorem Czorsztyńskim

Miejca w kraju i za granicą przyjazne bądź nieprzychylne "bezglutenowcom"

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Joanna Struzik
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 110
Rejestracja: śr 18 sty, 2012 14:46
Lokalizacja: Pionki

Tajemniczy Ogród nad jeziorem Czorsztyńskim

Post autor: Joanna Struzik »

Ten pensjonat w Pieninach to bezglutenowa rozpusta :). Polecam serdecznie :)
mamaAnuli
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: śr 18 lut, 2015 12:25

Re: Tajemniczy Ogród nad jeziorem Czorsztyńskim

Post autor: mamaAnuli »

Witam, biorę pod uwagę ten pensjonat na tegoroczne wakacje - czy była tam Pani, czy pod kątem wyżywienia bezglutenowego jest bezpiecznie?
wszystkie informacje będą cenne :)
pozdrawiam
mam Ani
Agnieszka_1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: sob 12 sie, 2017 11:24

Re: Tajemniczy Ogród nad jeziorem Czorsztyńskim

Post autor: Agnieszka_1 »

Widząc wcześniejsze opinie może kiedyś było tam fajnie, po tegorocznych wakacjach okropnie. Byłam świadkiem jak pensjonariusze rezygnowali i wyjeżdżali wcześniej ze względu na wyżywienie. Dieta bezglutenowa jest okropna, dzieci wręcz głodowali ponieważ nie chciały jeść. Na śniadanie dla dziecka jajko, kiełbaska lub naleśniki i to nie do wyboru tylko jak danego dnia wypadnie (oczywiście zimna płyta ale to dla dziecka żadna nowość zjeść chleb kupny z szynką codziennie tą samą). Na obiad zupa wegetariańska bez smaku drugie danie bez zachwytu i oczywiście dania już w ciągu tygodnia się powtarzają. Nigdy nie zapomnę grochówki sama woda i ziemniaki, groch nie wyczuwalny i oczywiście bez wkładki. Na stołówce niby klimatyzacja ale nie używana zawsze otwarte drzwi, muchy na stołówce, codziennie miałam uszczerbniętą szklankę do kompotu (po dwóch dniach upominania się o wymianę szklanki dałam spokój i tak dostawałam je następnego dnia). Talerze już nosiły ślady wieloletniego użytkowania, widziałam nawet jak ktoś miał uszczerbnięty talerz do zupy. A teraz pokoje byłam w apartamencie a tu kanapa zarwana, lodówka podłączona prowizorycznie na kablach. Zabawki dla dzieci poniszczone. Zdjęcia na stronie zrobione w dniu otwarcia, rzeczywistość jest inna. Na plus panie z kuchni zawsze uśmiechnięte, właścicielka też miła mimo tych wszystkich minusów. Jako baza noclegowa do wycieczek w sam raz wiele atrakcji do codziennych wycieczek jednodniowych. Wiele razy widziałam iż klienci z zewnątrz przychorzących na obiad lepiej jedli niż my.
ODPOWIEDZ