Zimowisko z nartami

Miejca w kraju i za granicą przyjazne bądź nieprzychylne "bezglutenowcom"

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Ola
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 63
Rejestracja: pt 16 sty, 2004 10:52
Lokalizacja: Bla

Zimowisko z nartami

Post autor: Ola »

Jestem osobą dorosłą, ale z uwagi na brak zorganizowanych tego typu form dla dorosłych zimą bieżącego roku udałam się na zimowisko organizowane przez TPD Koło Pomocy Dzieciom na Diecie Bezglutenowej dla dzieci i młodzieży. Było super :-)

Od razu chciałabym przekazać wszystkim narzekającym na wysokie ceny kolonii, że tak nie jest. Jakbym pojechała sama i policzyła to, co miałam w cenie zimowiska: tzn. wypożyczenie nart, opiekę instruktora, wyciągi, wycieczke na Słowację i na Kasprowy Wierch - wyszło by więcej!!!.

Nie wspomnę juz o warunkach (pokoje z łazienkami) i jedzeniu (bezglutenowe rarytasy łącznie z musli do śniadania, drożdżówki i ciasta francuskie (Bezgluten), ciasteczka i ciasta między posiłkami (Ultra-Europa i Glutenex), a na kolacje pierogi, naleśniki - nie wspomnę ile przez to przytyłam...). Dodatkowo na koniec każdy uczestnik dostał na zakończenie paczkę z żywnością bezglutenową i płytę CD ze zdjęciami cyfrowymi z imprezy.

Oczywiście w przyszłym roku też jadę :-)

Ola
Awatar użytkownika
anakon
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 609
Rejestracja: czw 08 sty, 2004 12:27
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: anakon »

Ech, a pamietasz te kolonie niesmialo organizowane przez rodzicow, gdzie biedne mamy i pozniej przyuczone kucharki kombinowaly jak by tu zrobic cos jadalnego z tego co da sie kupic...a dalo sie niewiele, latem bylo morze czy mazury, zima beskid Zywiecki...teraz to jest kanada w porownaniu z tym co bylo, ale kiedys nie bylo mozliwosci by wyjechac na kolonie(jako dziecko) wiec te bezglutenowe, ktore sie pojawily byly The Best!!!!!!
Ola
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 63
Rejestracja: pt 16 sty, 2004 10:52
Lokalizacja: Bla

Post autor: Ola »

Masz racje Alu, do dziś wspominam tamte wakacje z łezka w oku.

Ale nie wiem czy w dzisiejszych czasach chiciałabym pojechać na kolonie typu Mały Płcok z noclegiem w duzych salach w szkole i z jedyna atrakcją w postaci boiska szkolnego... chociaż może młodzieży to odpowiada....????

Ola
Awatar użytkownika
anakon
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 609
Rejestracja: czw 08 sty, 2004 12:27
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: anakon »

No tak Maly Plock mial malo atrakcyjny charakter...ale mlodosc rzadzi sie swoimi prawami, a wowczas na prawde nie bylo w czym wybierac...dosc powiedziec ze na kolonie zaczelam jezdzic jako nastolatka, bo wczesniej nic takiego nie bylo, a na obozy juz sie nie zalapalam bo wyroslam...
ODPOWIEDZ