Hotele Gołębiewski

Miejca w kraju i za granicą przyjazne bądź nieprzychylne "bezglutenowcom"

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
KLAW
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: pn 18 lut, 2013 07:53
Lokalizacja: Gdańsk

Hotele Gołębiewski

Post autor: KLAW »

Witam,
Jestem Mamą 7-letniego chłopca na diecie bezglutenowej. Wybieramy się do Hotelu Gołębiewski w Karpaczu.
Jeśli ktoś z Was był w tym hotelu bardzo proszę wpiszcie swoje opinie na temat pobytu i jedzenia bezglutenowego.
Pani, z którą rozmawiałam zapewniła mnie, że mieli już takich gości i wszystko było ok.
Czekam na wasze opinie.
Anula80
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Posty: 3643
Rejestracja: śr 07 sie, 2013 07:40
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Re: Hotele Gołębiewski

Post autor: Anula80 »

Czy to musi być ten hotel?
Tu jest info od Bezglutenowej Mamy:
http://bezglutenowamama.pl/hotel-greno- ... zna-diete/
Nie ma ludzi zdrowych. Istnieją tylko niezdiagnozowani.
kaczmi
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 297
Rejestracja: pn 10 cze, 2013 14:56
Lokalizacja: Poznań

Re: Hotele Gołębiewski

Post autor: kaczmi »

W zeszłym roku interesował mnie Gołębiewski i byłem mocno rozczarowany ich postawą - pani z recepcji poinformowała mnie, że jest taki wybór dań, że na pewno coś ze szwedzkiego stołu sobie wybierzemy. Raz jeszcze zapytałem, czy produkty są w jakiś sposób oznaczone, czy osoba na diecie może bezpiecznie przyjechać, na co dostałem właściwie taką sama odpowiedź jak ostatnio i że nie mają osobnej diety. Byłem bardzo zdegustowany, że hotel tej klasy, przy takich cenach ma kompletny "zwis" na osoby będące na diecie. Szczerze - nie ryzykowałbym. Już prędzej "Sandra" (byliśmy, ale w Pogorzelicy - było ok, jedynie pierwszego dnia były problemy z pieczywem). a my w tym roku zarezerwowaliśmy właśnie pobyt w Greno, w zeszłym roku ostatecznie byliśmy w Szklarskiej Porębie - Orla Skała jak najbardziej godna polecenia!
KLAW
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: pn 18 lut, 2013 07:53
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Hotele Gołębiewski

Post autor: KLAW »

Witam,
Nawiązując do mojego postu z 12 maja br. na temat Hotelu Gołębiewski w Karpaczu, chciałbym podzielić się z Wami moimi wrażeniami po pobycie.
Miałam pewne obawy po rozmowach telefonicznych z "kontrolą gastronomii" tego hotelu, ponieważ Pani raczej nie była chętna do współpracy. Natomiast całkiem inaczej wyglądała rozmowa z Kierownikiem Sali i Kucharzem. Pobyt siedmiodniowy przen=biegł bez żadnych problemów pod względem jedzenia bezglutenowego dla Mojego Synka. Codziennie pieczywo i wędlina bezglutenowe na śniadanie. Obiad był gotowy zawsze o tej samej porze, ustaliłam z Kucharzem co będą przygotowywać każdego dnia. Zaproponowano nam ryby (dwa rodzaje), polędwicę lub pierś kurczaka z grilla, makaron z sosem szpinakowym, zupy krem (były pyszne). Na deser lody Grycan.
Polecam każdemu pobyt w Gołebiewskim w Karpaczu. Było super. Synek wrócił zadowolony i zdrowy!!!!!!
dorota1!
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: pn 16 cze, 2014 16:14

Re: Hotele Gołębiewski

Post autor: dorota1! »

Też byłam mile zaskoczona pobytem w Gołębiewskim w Karpaczu. Nie było Żadnego problemu z posiłkami. Przygotowywano bezglutenowe posiłki (oczywiście po wcześniejszych uzgodnieniach). Pieczywo, wędliny, desery. Polecam.
ODPOWIEDZ