Władysławowo-prosze o informację

Miejca w kraju i za granicą przyjazne bądź nieprzychylne "bezglutenowcom"

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
salsamichal
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 352
Rejestracja: śr 04 cze, 2014 17:17
Lokalizacja: Kraków

Re: Władysławowo-prosze o informację

Post autor: salsamichal »

Niestety mój urlop dobiega końca moje doświadczenia w tym roku są naprawdę dobre wymienię w punktach gdzie co i jak. 1) biedronka lidl dobrze zaopatrzone ta jak w Krakowie w lidlu chlebek oraz wedlina pikoka oraz dulano biedronka kielbasa jogurty itp 2) Sklep Marina bardzo duzy wybór produktów w tym wafle na andruta za około 5 zł dobra cena w porownaniu do Krk 3) Sklep firmowy Gzella z wedlinami dostępne kabanosy wieprzowe i drobiowe serdelki i kielbasa włodarza4)w polo tez cos sie wynajdzie np.sosy ocetixa czosnkowy pycha4)piwa nie bylo ale miałem z Krakowa ale cydr lubelski oraz Strongbow dostepne prakrycznie wszędzie5) smazalnia elka jeszcze przed dieta tzn 2 lata temu jadlem tu przez 2 tygodnie dorsza plus frytki w tym roku również udalo mi sie zjesc po rozmowie z Panią sprzedającą i wyjaśnieniem na czym polega dieta dostalem pysznego dorsza sote z frytkami z osobnej patelni na nowym oleju nie mialem żadnych objawów wiec byl przygotowany ok szacun dla smażalni 6)wedzona rybka kolo portui na tyle teraz troszke narzekania tzn jastarnia cukiernia weranda mialo byc ciastkowo bezgluenowo:) (czytalem na jakism blogu)a byla niewiedza i brak czegokolwiek(to moze sernik z herbatnikami miazga) niesmak pozostal również po smazalni fala hel poszlismy ekipa 5 osob w tym ja bg czytalem cieszylem sie ze bedzie wreszcie bezpiecznie niestety właściciel sprowadził mnie do parteru mowiac "o rybce bg mozemy pogadac z 2 h ale nie teraz" niestety. Na Helu za to uraczylem sie frytkami belgijskimi ktore bysly smaczne jak to frytki:)
vita mancipio nulli datur, omnibus usu
ODPOWIEDZ