Hotel Vrest GDAŃSK

Miejca w kraju i za granicą przyjazne bądź nieprzychylne "bezglutenowcom"

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Natalii3
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: ndz 06 lip, 2014 08:26
Lokalizacja: Wrocław

Hotel Vrest GDAŃSK

Post autor: Natalii3 »

To były moje pierwsze wakacje na diecie bezglutenowej, poważnie się obawiałam, jednak byłam bardzo, bardzo miło zaskoczona ! :)
Polecam Wam wszystkim Hotel Vrest w Gdańsku. Restauracja należąca do hotelu, Baby Cafe jest przystosowana dla osób na diecie bezglutenowej (ja również mam nietolerancję laktozy - i z tym również nie było problemu). Celiacy mogą tutaj zjeść zupę (jak np. rosół) z Naszym makaronem, gołąbki z kaszą jaglaną i ziemniaczkami, kurczaka grilowanego, a poza tym również kotlety czy ryby w panierce bezglutenowej. Istnieje także możliwość wykupienia śniadań, jednak oni nie zapewniają pieczywa (ja z tej opcji nie skorzystałam, gdyż wcześniej zaopatrzyłam się w jedzenie na śniadanie i kolację).

Oprócz tego hotel znajduje się blisko Galerii Bałtyckiej, w której na poziomie -1 znajduje się stoisko Candy Shop, które odkryłam w ostatni dzień pobytu :(. Można tam kupić żelki oraz lizaki bez glutenu i laktozy ! :) Na domiar tego znajduje się tam również Carrefour, który posiada pewien asortyment żywności bezglutenowej. W odległości około 500 m znajduje się Lidl. Tam możemy kupić dwa chlebki bg oraz mleko bez laktozy.

Jeśli wybieracie się do rynku w Gdańsku to polecam Pyra Bar ! Jadłam tam tylko jedno danie oraz frytki, ale spokojnie mogę je polecić. Większy wybór jest dla osób bg ale tolerujących laktozę. Można jednak poprosić o danie bez jakiegoś składnika.

W razie pytań, służę pomocą ! :)
Anula80
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Posty: 3643
Rejestracja: śr 07 sie, 2013 07:40
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Re: Hotel Vrest GDAŃSK

Post autor: Anula80 »

W galerii bałtyckiej są jeszcze kuchnie świata i organic
Nie ma ludzi zdrowych. Istnieją tylko niezdiagnozowani.
Natalii3
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: ndz 06 lip, 2014 08:26
Lokalizacja: Wrocław

Re: Hotel Vrest GDAŃSK

Post autor: Natalii3 »

Tak, racja :).
ODPOWIEDZ