Bezglutenowiec poczęstowany posiłkiem z glutenem w restaurac

Miejca w kraju i za granicą przyjazne bądź nieprzychylne "bezglutenowcom"

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
ewawesolowska
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: śr 17 lut, 2016 01:29

Bezglutenowiec poczęstowany posiłkiem z glutenem w restaurac

Post autor: ewawesolowska »

Witam serdecznie.l
Kilka tygodni temu byłam na spotkaniu biznesowym w restauracji i szefowa zamówiła mi dania bezglutenowe.na pierwsze zupa pieczarkowa z ziemniakami a na drugie pierś gotowana na parze i warzywa.brzmi dobrze -bezglutenowo. Niestety najprawdopodobniej w zupie była mąką lub zupa miała kontakt z makaronem który był podawany pozostałym osobom.mija 3 tydzień mojego koszmaru i obecnie jestem na dłuższym pobycie w szpitalu.niestety wszystkie możliwe leki na biegunkę jakie istnieją w aptekach i szpitalach wciąż nie pomagają.moje jelita traktują wszystko co wezmę do ust jako gluten (chociaż jest bezglutenowe ). Chodzę do toalety około 20 razy dziennie,żywie się kroplowkami i czasem uda mi się zjeść łyżkę ziemniaków lub banana ale nawet to się nie opłaci za ból jaki przy tym towarzyszy.minęły 3 tygodnie i nie widać poprawy.i może ktoś mógłby mi doradzić co mam zrobić bo przecież trzeba jeść i żyć dalej. Pytanie tylko jak ?
Celiak w podróży
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 59
Rejestracja: pn 07 wrz, 2015 12:47

Re: Bezglutenowiec poczęstowany posiłkiem z glutenem w resta

Post autor: Celiak w podróży »

Współczuję, nawet nie wiem jak mam Ci doradzić cokolwiek, mogę tylko dodać trochę otuchy i życzyć powrotu do świata.
ewawesolowska
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: śr 17 lut, 2016 01:29

Re: Bezglutenowiec poczęstowany posiłkiem z glutenem w resta

Post autor: ewawesolowska »

Dziękuję bardzo za słowa otuchy !
Awatar użytkownika
helenae1
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 53
Rejestracja: pn 26 sty, 2015 11:34
Lokalizacja: Bolesławiec / Wrocław

Re: Bezglutenowiec poczęstowany posiłkiem z glutenem w resta

Post autor: helenae1 »

To aż tak długo utrzymują się u Ciebie objawy po zjedzeniu glutenu? ja tez miałam podobny przypadek - dostałam zupę grzybową (z ziemniakami), której odkryłam na dnie makaron :-(. Biegunka trwała jeden dzień, a na drugi jeszcze lekki ból brzucha i śluzowate lekko rzadsze stolce... Nie sądzisz, że musi być jakiś inny powód, żebyś tak się męczyła przez kilka tygodni???
ODPOWIEDZ