Władysławowo

Miejca w kraju i za granicą przyjazne bądź nieprzychylne "bezglutenowcom"

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Adrian
Wyjadacz :)
Wyjadacz :)
Posty: 1055
Rejestracja: pn 13 sie, 2012 21:20
Lokalizacja: Warszawa

Władysławowo

Post autor: Adrian »

Witam, właśnie wróciłem z Władysławowa, można tam spokojnie jechać bez prowiantu, co prawda nie ma tam żadnej restauracji bezglutenowej ja sobie gotowałem sam. We Władysławowie są dobrze zaopatrzone dwie Biedronki można tam kupić chleb bg, makaron, kiełbasę, szynkę, wafle ryżowe Sonko, jest też Lidl również bardzo dobrze zaopatrzony bez żadnych problemów można kupić chleb bg, wędlinę, makarony, sosy firmy Łowicz itp. Z kolei w Polo Markecie są dostępne produkty firmy Schar łącznie z chlebem, można kupić mąkę i batony amarantusowe. W Rosmanie to samo również produkty firmy Schar. W Żabce można kupić wafle ryżowe Good-Food lub Sonko, kabanosy Tarczyńskiego z przekreślonym kłosem, kiełbasę Konspolu, białe kiełbaski gyros Drobimexu i piwo bezglutenowe Brok gluten free lub Cydr lubelski. Ogólnie Polecam Wladysławowo. :)
Ostatnio zmieniony śr 30 sie, 2017 18:08 przez Adrian, łącznie zmieniany 4 razy.
Adrian
Wyjadacz :)
Wyjadacz :)
Posty: 1055
Rejestracja: pn 13 sie, 2012 21:20
Lokalizacja: Warszawa

Re: Władysławowo

Post autor: Adrian »

Byłem w tym roku również we Władysławowie i z dostępem do produktów bezglutenowych jest podobnie, co prawda Polo Market wycofał produkty bg. firmy Schar, ale można za to kupić czekoladę gorzką Gopłany, jogurty naturalne Danona jak również Ryż Parabolid Risana. Z nowości w Żabce można kupić zupy krem firmy Profit, parówki Indykpolu już w nowej szacie graficznej z przekreślonym kłosem. W galerii handlowej niedaleko dworca pkp znajduję się stoisku firmowe firmy Gzella gdzie można również nabyć produkty bezglutenowe.
wiowlo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: czw 04 lip, 2019 14:14

Re: Władysławowo

Post autor: wiowlo »

Ja również wracam z Władysławowa i oprócz Żabki,w której można się dobrze zaopatrzyć gorąco polecam gofry bezglutenowe ze śmietaną i owocami w Ice Maxx Zielona Budka al. Żeromskiego 50...po prostu Pyyyyyszne, polecam również kawę mrożoną z bezglutenowymi lodami włoskim pozdrawiam przemiłą,z profesjonalnym podejściem do klienta obsługę
ODPOWIEDZ