ZAKOPANE - HOTEL TATRA - REWELACJA

Miejca w kraju i za granicą przyjazne bądź nieprzychylne "bezglutenowcom"

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
MG89
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: wt 10 sty, 2017 14:47

ZAKOPANE - HOTEL TATRA - REWELACJA

Post autor: MG89 »

Witam. Jestem na diecie bezglutenowej od 5 lat i z tak rewelacyjnym podejściem do tematu naszej diety jak w Hotelu Tatra w Zakopanem nie spotkałem się jeszcze nawet w obiektach należących do programu Menu bez Glutenu (a byłem już w 4). Właśnie wróciłem z nart i pobytu w tym Hotelu. Dietę zgłosiłem przy rezerwacji pobytu i poprosiłem aby posiłki były dla mnie osobno serwowane. Nie było z tym najmniejszego problemu a różnorodność i mnogość przygotowywanych dla mnie posiłków szczerze mnie zaskoczyła. Na śniadania miałem wybór np. wędlin bezglutenowych, serów, warzyw, owoców, jajecznice, jajka na twardo, sałatki przygotowywane specjalnie dla mnie, jogurty naturalne z suszonymi owocami itd. Obiadokolacje również specjalnie gotowane dla mnie osobno i serwowane na talerzu tak aby nie doszło do kontaminacji. Po tym co dostawałem na talerzu widziałem, że kucharze przygotowujący posiłki wiedzą co robią a nie tylko się starają. Szczerze wszystkim polecam ten Hotel bo zarówno dieta bezglutenowa stoi tam na wysokim poziomie jak i cała reszta (basen, jacuzzi, sauny, kręgle, bilard, pokój zabaw dla dzieci, narciarnia). Ja przy następnej wizycie w Zakopanem na pewno wybiorę Hotel Tatra. Pozdrawiam, Mateusz
ODPOWIEDZ