Heineken Open'er Festival 2008

Jak sama nazwa wskazuje...

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
dmx
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 168
Rejestracja: wt 14 wrz, 2004 13:15

Heineken Open'er Festival 2008

Post autor: dmx »

Rozkład jazdy - www.opener.pl

Ktoś się wybiera? ;)
idka_7
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 197
Rejestracja: śr 30 kwie, 2008 13:02
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: idka_7 »

Program interesujący, ale 300 zł na osobę to trochę dużo...
Awatar użytkownika
dmx
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 168
Rejestracja: wt 14 wrz, 2004 13:15

Post autor: dmx »

idka_7 pisze:Program interesujący, ale 300 zł na osobę to trochę dużo...

300zł... trzy dni, kilka scen, gwiazdy różnych gatunków muzycznych, które rzadko grają w tej części Europy...

Dwugodzinny koncert dinozaurów, np. Scorpions - 130zł, vipowski bilecik na The Police to wydatek ponad 1000zł... nadal uważasz że to trochę dużo? ;)




ps. Ja płaciłem 240 zł (na początku roku) :D
Ostatnio zmieniony wt 10 cze, 2008 11:03 przez dmx, łącznie zmieniany 1 raz.
idka_7
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 197
Rejestracja: śr 30 kwie, 2008 13:02
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: idka_7 »

oj nie chodzi mi że dużo jak za takie gwiazdy, ich oglądanie i słuchanie ;) Chodzi mi o wydatek budżetowy ogólnie ;) Wiem że zabawa będzie przednia, ale za 600 zł za dwie osoby można sobie zorganizować wypasiony dwutygodniowy biwaczek na mazurach.. a tu trzy dni... jasne że fajna zabawa, ale... Zależy od zasobności portfela;) Też tam trzeba jeść... i pić :D
Awatar użytkownika
dmx
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 168
Rejestracja: wt 14 wrz, 2004 13:15

Post autor: dmx »

wrażenia... bezcenne :D
Awatar użytkownika
manu666
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 213
Rejestracja: czw 21 wrz, 2006 16:22
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: manu666 »

jak dla mnie cena troche dorazajaca:( ale z jednej strony za grosze nie beda grac :053:
Dlaczego widzimy tylko źdźbło w naszym oku, a nie dostrzegamy gór, pól i gaju oliwnego??

Obrazek
Awatar użytkownika
dmx
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 168
Rejestracja: wt 14 wrz, 2004 13:15

Post autor: dmx »

Przybyłem, zobaczyłem, wróciłem ;) A com widział...

Piątek: Muchy, Editors, Roisin Murphy, L.Stadt, The Cribs... Przede wszystkim - Editors po Muchach - brzmieniowa przepaść. L.Stadt słyszałem tylko przez chwilę, The Cribs - tutaj ktoś odwalił kichę, przesterowany wokal, gitara.. chłopcy niestety nie słyszeli tego co słyszy publika, inaczej przerwaliby występ zaraz po starcie :D

Editors długo nie zapomnę.


Sobota: Interpol, Rotofobia (fragment), Loco Star. Interpol "skromny", Loco Star - fajny, ot co :)


Niedziela: Lao Che, Goldfrapp, Massive Attack, Chemical Bros., Hatifnats, Kobiety, Oszibarack. Między Lao Che na głównej a np. Kobietami w namiocie różnica jak między Muchami a Editors. Hatifnats ujdzie, choć bez rewelacji. Dwie perełki - Kobiety - brzmienie wyśmienite, pani na basie trzyma wszystko w ryzach jak należy ;) - No i Oszibarack, z sekcją dętą, tubą, basem, perkusją, elektronicznymi smaczkami i DJ Patricą. Jak dla mnie rewelacja. Aż się spóźniłem na Zmasowany Atak :D

Dla Loco Star, Kobiet i Oszibaracka ... ehh, wiele bym dał by ich znów usłyszeć na dobrze nagłośnionej scenie ;)
Awatar użytkownika
Rafal_tata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: śr 14 sty, 2004 13:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Rafal_tata »

A jak CocoRosie wypadło...? Słyszałem, że same były zaskoczone swoją popularnością w Polsce.
Awatar użytkownika
dmx
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 168
Rejestracja: wt 14 wrz, 2004 13:15

Post autor: dmx »

Koncert Cocorosie kolidował z Interpolem, więc miałbym okazję załapać się na kawałek, gdyby nie tłumy przed i z boków sceny namiotowej.
Faktycznie, dziewczyny przyjechały kiedyś do Wrocławia i wszyscy się w nich zakochali :D
ODPOWIEDZ