Celiacy Opolszczyzny łączcie się!!!

Jak sama nazwa wskazuje...

Moderator: Moderatorzy

Marcin S
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: pn 03 gru, 2007 15:02
Lokalizacja: Kluczbork

Celiacy Opolszczyzny łączcie się!!!

Post autor: Marcin S »


Chętnych do spotkania z Opola i okolic prosze o kontakt :569: :gitara: :564:
nsd@op.pl tel 785946741
Ostatnio zmieniony śr 18 cze, 2008 21:43 przez Marcin S, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
manu666
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 213
Rejestracja: czw 21 wrz, 2006 16:22
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: manu666 »

Ja jestem za:) moglbym ewentualnie dojechac, bo nie mam daleko:D :burger:
Dlaczego widzimy tylko źdźbło w naszym oku, a nie dostrzegamy gór, pól i gaju oliwnego??

Obrazek
Marcin S
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: pn 03 gru, 2007 15:02
Lokalizacja: Kluczbork

Post autor: Marcin S »

No to super. Jestem z Kluczborka. A była okazja się spotkac 3 tyg temu jak nasz MKS spuscil lanie u siebie Rakowowi... ;) Pozdrawiam i na pewno sie odezwe. Niech nastepni sie odzywaja!!!
Awatar użytkownika
manu666
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 213
Rejestracja: czw 21 wrz, 2006 16:22
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: manu666 »

hehe....ajjj ten Rakow, w tym sezonie przegrali awans:/ pierwsza runda fajnie im poszla, pierwsze miejsce i 13pkt przewagi, druga runda to totalna porazka. Szkoda gadac....no ale to fakt, mozna bylo sie wtedy spotkac:D Ale pewnie jeszcze nie raz bedzie taka mozliwosc:)
Dlaczego widzimy tylko źdźbło w naszym oku, a nie dostrzegamy gór, pól i gaju oliwnego??

Obrazek
Marcin S
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: pn 03 gru, 2007 15:02
Lokalizacja: Kluczbork

Post autor: Marcin S »

Tym bardziej ze w nowej 2 lidze znowu gramy razem ;-)
Barichelo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 40
Rejestracja: ndz 04 lis, 2007 13:51
Lokalizacja: Opole

Post autor: Barichelo »

Ja też był bym chętny :)
Marcin S
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: pn 03 gru, 2007 15:02
Lokalizacja: Kluczbork

Post autor: Marcin S »

No to super. Czy znasz w Opolu więcej osób na diecie bezglutenowej? Zdaje się, że sklepik na Ozimskiej nie narzeka na brak klientów. Spróbuje znaleźc kogoś u siebie w Kluczborku bo przecież i u nas spzedają produkty bezglutenowe. Póki co jesteśmy w kontakcie. A w tej samej lidze zagramy jak Kluczbork awansuje ;-)
Ostatnio zmieniony ndz 29 cze, 2008 11:40 przez Marcin S, łącznie zmieniany 1 raz.
Barichelo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 40
Rejestracja: ndz 04 lis, 2007 13:51
Lokalizacja: Opole

Post autor: Barichelo »

Nie znam nikogo ale jeśli będę miał chwile to mógł bym porozmawia z kimś w sklepie na Ozimskiej.
Marcin S
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: pn 03 gru, 2007 15:02
Lokalizacja: Kluczbork

Post autor: Marcin S »

Myślę że to dobry pomysł. Też mam taki plan u siebie i jestem ciekaw ile takich osób jest w Kluczborku. Może zostawię jakieś ogłoszenie albo poproszę sprzedawców o informowanie klientów i podanie namiarów. Mam troche pomysłów, które można by realizowac.
Barichelo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 40
Rejestracja: ndz 04 lis, 2007 13:51
Lokalizacja: Opole

Post autor: Barichelo »

proponuję ustalic wstępną datę,miejsce i godzinę spotkania , można wtedy zrobi jakiś plakat który powiesił bym min. w sklepie na Ozimskiej.
Tylko że wydaje mi sie że musieli byśmy zrobi to po wakacjach i w jakiś weekend gdyż ludzie wyjeżdżają itp.
Marcin S
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: pn 03 gru, 2007 15:02
Lokalizacja: Kluczbork

Post autor: Marcin S »

Dokladnie, masz racje. Sam sie wybieram w sierpniu na urlop. Wrzesien to bedzie dobra pora i bede mial ciastka bezglutenowe z mojej firmy w naszym firmowym opakowaniu :-)
Awatar użytkownika
manu666
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 213
Rejestracja: czw 21 wrz, 2006 16:22
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: manu666 »

Ale wiecie, organizacja takiego spotkania jest dosc wyczerpujaca i trudna. Mysle, ze jakbysmy sie tak wszyscy zebrali to moglibysmy zrobic w polowie wrzesnia spotkanie;) jestem chetny do organizacji:)
Dlaczego widzimy tylko źdźbło w naszym oku, a nie dostrzegamy gór, pól i gaju oliwnego??

Obrazek
Barichelo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 40
Rejestracja: ndz 04 lis, 2007 13:51
Lokalizacja: Opole

Post autor: Barichelo »

Możemy zrobi sobie wcześniej jakieś spotkanie organizacyjne i opracowac plan działania i inne szczegóły
Marcin S
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: pn 03 gru, 2007 15:02
Lokalizacja: Kluczbork

Post autor: Marcin S »

Ok, ja jestem raczej mobilny więc mogę gdzieś dojechać natomiast Panowie musicie się zdeklarować w tej kwestii. Najlepiej byłoby spotkać się w połowie drogi między Częstochową i Opolem, ale to zależy od was. Dojadę gdziekolwiek.

[ Dodano: Wto 21 Paź, 2008 22:14 ]
Coś nam sprawa umarła... Może wrócimy do tematu!!! A może znaleźliście jakąś inną grupę aktywnych bezglutków? Dajcie coś znac.
Barichelo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 40
Rejestracja: ndz 04 lis, 2007 13:51
Lokalizacja: Opole

Post autor: Barichelo »

to co z tym spotkaniem??
ODPOWIEDZ