Desperacki (!!!) apel do mieszkańców Słupska i okolic

Jak sama nazwa wskazuje...

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Joanna P.
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 166
Rejestracja: pt 09 gru, 2005 10:25
Lokalizacja: Słupsk

Desperacki (!!!) apel do mieszkańców Słupska i okolic

Post autor: Joanna P. »

Bardzo proszę zainteresujcie się wędlinami bezglutenowymi "Konspol" pojawiającymi się co jakiś czas na półce z parówkami w Realu (CH Jantar, ul. Szczecińska 58). Trafić tam można na paróweczki dla dzieci, parówki hot-dogowe i pasztecik w plastykowym flaku, wszystko to z przekreślonym kłoskiem i charakterystycznym logo z kogucikiem. Wyroby te pojawiają się rzadko, są minimalnie droższe od innych parówek i to wystarczy, żeby ich nikt nie ruszał. Tak więc leżą sobie aż do upłynięcia daty ważności i potem znikają na następne kilka miesięcy, a panią od robienia zamówień ciężko po czymś takim namówić na ponowne ściągnięcie świeżej partii. To mnie nauczyło robienia zakupów "do zamrażarki" po 10 opakowań, ale i tak nie jestem w stanie sama wykupić i przejeść całej dostawy. :P Może zrobi się trochę normalniej, jak ktoś jeszcze zacznie je nabywać. Sklep Real też nie ułatwia sprawy, bo układają te wędliny wysoko albo ściśnięte z boku. Biorąc pod uwagę, że jako celiak z reguły omijam szerokim łukiem półki z wędlinami, to był niesamowity łut szczęścia, że zajrzałam tam akurat wtedy kiedy parówki bg dobiegały do kresu swojej ważności. A ponieważ chyba tylko ja miałam takiego farta, więc bardzo proszę wszystkich celiaków ze Słupska i okolic, żeby zaglądali na te półki :okulary2:
Przy okazji przypomnę, że na stiosku z pieczywem, też powszechnie omijanym przez nas, pojawia się z różną regularnością pieczywo bezglutenowe i PKU z Glutenexu.
Ostatnio zmieniony ndz 19 lip, 2009 17:23 przez Joanna P., łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ