Tabex, czyli jak pozbyć się papierosów na zawsze.

Jak sama nazwa wskazuje...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Rafal_tata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: śr 14 sty, 2004 13:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Rafal_tata »

Magdalaena pisze:
Dagmara85 pisze:Dał jeszcze jedną receptę na leki homeopatyczne, które nie pomagają w zwalczeniu nałogu, ale poprawiąją nastrój i inne pozytywne rzeczy (...) Te leki w ogole nie szkodą, żadnych skutków ubocznych.
Bo tzw. leki homeopatyczne w ogóle nie działają, dlatego nie mają skutków ubocznych. Całe pozytywne oddziaływanie to tylko placebo.
Aby uprzedzić dalszy rozwój wypadków: przepraszam Cię bardzo, ale prowokujesz Wielki OT... Spory pomiędzy zwolennikami homeopatii a przeciwnikami ciągną się po całym internecie wzdłuż i wszerz i raczej bliskiego końca nie należy się spodziewać. Niech każdy w tym względzie leczy się jak uważa, wg tego, co na niego działa. Wątek jest o Tabexie i rzucaniu palenia oraz o paleniu przy celiakii.
Dagmara85
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 144
Rejestracja: śr 16 wrz, 2009 17:04

Post autor: Dagmara85 »

Chciałam tylko napisać, że stosuję Tabex i... działa :) Nie myśle nawet o zapaleniu papierosa, czuję się dobrze i nie zauwazyłam żadnych skutków ubocznych.
Wiem z doświadczenia, że w rzucaniu papierosów najgorsze są te pierwsze kilka dni, a później jak z płatka, dlatego cieszę się i mam nadzieję, że to działanie nie przeminie dopóki stosuję terapię.
Jeżeli ktoś ma problemy w rzuceniu papierosów to polecam, w sumie nic nie macie do stracenia, a nawet wiele możecie zyskać.
Awatar użytkownika
widzialem_jeza_cien
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 70
Rejestracja: śr 09 lip, 2008 20:35
Lokalizacja: Polska

Post autor: widzialem_jeza_cien »

siemka ;)

wszelakie preparaty które niby pomagają na rzucenie papierosów są do .... ... tak naprawdę wszystko tkwi w .....
heh ..... nie będę się rozpisywać , sam rzuciłem palonko 2 lata temu bez żadnych wspomagaczy ... wystarczy przeczytać książkę allena carra "Łatwy sposób na rzucenie palenia" ...

posiadam wersję owej książki w formacie pdf ... jeżeli ktoś chce oczywiście mogę mu wysłać na e-maila .... co najlepsze przeczytanie książki nic nie kosztuje a efekt ..... :):):)
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.
Awatar użytkownika
ES
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 159
Rejestracja: śr 16 gru, 2009 17:35
Lokalizacja: woj.Mazowieckie

Post autor: ES »

Ja rzuciłam papierosy siłą woli stwierdziłam że zdrowie zwłaszcza w owej sytuacji jest najważniejsze... a paliłam z 6 lat:)
Może zedrzesz sobie łokcie i kolana,
ale warto jeśli uda się trafić w dziesiątkę...
-Mia Hamm-
-Na diecie od Kwietnia 2010- Października 2010
Awatar użytkownika
Rafal_tata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: śr 14 sty, 2004 13:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Rafal_tata »

Najbardziej podobała mi się historia mojego znajomego, który kilka lat temu, siedząc wieczorem na plaży, paląc papierosa nagle popatrzył na niego, wypuścił dym z płuc i powiedział: Przecież to jest, kurde, bez sensu... I jeszcze na to wydaję w cholerę pieniędzy. OK, rzucam palenie...

I rzucił :D
Dagmara85
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 144
Rejestracja: śr 16 wrz, 2009 17:04

Post autor: Dagmara85 »

Moja silna wola była słaba chociaż chciałam rzucić palenie. Kupiłam Tabex który mi pomogł, ale najważniejsze jest rzucenie od razu palenia przy braniu tabletek. Jeżeli ktoś nie chce rzucić palenia, to będzie palić nawet przy jedzeniu Tabexu.
W każdym razie nie palę, a kiedy czuję dym, to mam kaszel i dusi mnie :)
ODPOWIEDZ