Święto cykliczne

Jak sama nazwa wskazuje...

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
titrant
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Posty: 2152
Rejestracja: ndz 26 paź, 2008 18:51
Lokalizacja: Kraków

Święto cykliczne

Post autor: titrant »

Na krakowskim MDC padła sugestia, że warto byłoby przejechać przez miasto zwartą grupą na rowerach i zasygnalizować obecność. Nawet jeśli nie sygnalizować swojej obecności, przejechać się zawsze warto. Zapraszam (również ludzi spoza Krakowa - Święto Cykliczne to akcja ogólnopolska)!

(Jedzenie bezglutenowe na finiszu nie zostało przewidziane :)).

http://www.swietocykliczne.pl
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony sob 29 maja, 2010 20:54 przez titrant, łącznie zmieniany 1 raz.
[tutaj to tylko moja opinia: na tym forum wydaje się, że głównie ja uważam, że gluten to śmiertelna trucizna i jej rzucenie powinno nastąpić choćby na podstawie lepszego samopoczucia]
martini
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 738
Rejestracja: czw 10 wrz, 2009 14:47
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: martini »

Coś takiego, jak warszawska Masa Krytyczna, która w każdy ostatni piątek miesiąca jest utrapieniem kierowców;)?
http://www.masa.waw.pl/index.php/o-masie
Awatar użytkownika
titrant
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Posty: 2152
Rejestracja: ndz 26 paź, 2008 18:51
Lokalizacja: Kraków

Post autor: titrant »

martini pisze:Coś takiego, jak warszawska Masa Krytyczna, która w każdy ostatni piątek miesiąca jest utrapieniem kierowców;)?
http://www.masa.waw.pl/index.php/o-masie
Nie, nie. Masa krytyczna to co innego. Masa to ma być oddolny ruch bez złożonej organizacji. Święto Cykliczne odbywa się raz do roku i jest zorganizowane :), i znacznie bardziej rozbudowane.

I to kierowcy bywają utrapieniem rowerzystów :P. Nie tylko w ostatni piątek miesiąca <lol2>.
Ostatnio zmieniony sob 29 maja, 2010 22:45 przez titrant, łącznie zmieniany 1 raz.
[tutaj to tylko moja opinia: na tym forum wydaje się, że głównie ja uważam, że gluten to śmiertelna trucizna i jej rzucenie powinno nastąpić choćby na podstawie lepszego samopoczucia]
martini
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 738
Rejestracja: czw 10 wrz, 2009 14:47
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: martini »

Masa się zorganizowała:) Żeby było łatwiej i przyjemniej, no i pewnie bezpieczniej.
Ale walka kierowców z rowerzystami już nie jest taka zażarta, prędzej wojna z pieszymi, którzy się pchają na ścieżki rowerowe i mają pretensje.
No i walka rowerzystów z rowerzystami o miejsca parkingowe...
Awatar użytkownika
titrant
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Posty: 2152
Rejestracja: ndz 26 paź, 2008 18:51
Lokalizacja: Kraków

Post autor: titrant »

Odnawiam i zapraszam :)
[tutaj to tylko moja opinia: na tym forum wydaje się, że głównie ja uważam, że gluten to śmiertelna trucizna i jej rzucenie powinno nastąpić choćby na podstawie lepszego samopoczucia]
ODPOWIEDZ