Produkty z Forever aloesowe

Jak sama nazwa wskazuje...

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
dossa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: pt 23 lip, 2010 16:31
Lokalizacja: Olkusz

Produkty z Forever aloesowe

Post autor: dossa »

Witajcie
mam pytanie . CO sądzicie o niektórych produktach z tej firmy, ogolnie produkty fajne, naturalne i bezpieczne , część znich stosuję ale np. w absorbencie C są otręby owsiane a pewna Pani powiedziala mi, że te produkty są bezpieczne i napewno nic mi nie będzie... jakos nie mogę się przełamać, napisałam do w-wy do nich ale narazie bez odzewu... może żle skonstruowałam pytanie -bo napisałam najpier o sobie - dlaczego chcę wiedzieć :) czy mieliście jakieś doswiadczenia ? acha i jeszcze są fajne pola zieleni ale tam zaś są zielone zboża - to one chyba mają dopiero mnóstwo glutenu ? szkoda !bo przy mojej anemi by się sprawdziły :/
proszę o pomoc w tym względzie :)
pozdrawiam :053:
szczęśliwie zdiagnozowana celiakia lipiec 2010
Awatar użytkownika
titrant
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Posty: 2152
Rejestracja: ndz 26 paź, 2008 18:51
Lokalizacja: Kraków

Post autor: titrant »

Nie uwierzyłbym "pewnej pani". Wiem z doświadczenia, jak "pewni" ludzie, nie mają zielonego pojęcia o czym mówią i gadają takie głupoty po to żeby opchnąć swoje produkty. Jakoś nie dociera do nich, że w nieświadomości powinni zachować milczenie, bo narażają swoimi zapewnieniami na poważne konsekwencje zdrowotne.
[tutaj to tylko moja opinia: na tym forum wydaje się, że głównie ja uważam, że gluten to śmiertelna trucizna i jej rzucenie powinno nastąpić choćby na podstawie lepszego samopoczucia]
Awatar użytkownika
dossa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: pt 23 lip, 2010 16:31
Lokalizacja: Olkusz

Post autor: dossa »

Dzięki titrant . Pozdrawiam :)
Ostatnio zmieniony wt 02 lis, 2010 08:45 przez dossa, łącznie zmieniany 1 raz.
szczęśliwie zdiagnozowana celiakia lipiec 2010
ODPOWIEDZ