po prostu Was kocham :)

Jak sama nazwa wskazuje...

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
dziewczyna_z_kotem
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: sob 19 lut, 2005 23:54
Lokalizacja: Wrocław

po prostu Was kocham :)

Post autor: dziewczyna_z_kotem »

dzisiaj pierwszy raz zajrzałam na forum od dłuższego czasu i mile sie zdziwiłam :) bo ludzie coś piszą pod moimi postami. nie zawsze do mnie, ale jednak zawsze coś piszą. miło jest wiedzieć, że gdy ma się jakis problem, to mozna się do Was zwrócić, a Wy w miarę swoich możliwości pomożecie. dziekuję Wam bardzo, to jakoś zawsze poprawia mi humor.a teraz ważna informacja... za 8 dni najprawdopodobniej będę mogła jeść pieczywo bezglutenowe :))) juz nie moge sie doczekać swojego pierwszego chlebka :) mam zamiar nauczyc się je piec. zdaje sobie sprawę z tego, że na poczatku nie będzie mi to wychodziło,ale... próbowac trzeba :) brzuś już mnie praktycznie nie boli, no chyba że po owocach :/ chyba musze je jednak odstawić całkowicie, przynajmniej an jakis czas. musze też zacząć brać tabletki regularnie :( ciagle sie spieszę i zapominam, ech... od jutra zacznę :) jeszcze raz bardzo Wam dziękuję :) po prostu musiałam to napisac. miłego dnia :)
biegam boso po kałużach...
Awatar użytkownika
salcia
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 253
Rejestracja: pt 08 paź, 2004 21:16
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: salcia »

Trzymaj się ciepło i pilnuj zdrówka.bo bez niego reszta nic nie jest warta:)
Mama 26-letniej Moniki,córka chora praktycznie od urodzenia.Zdiagnozowana celiakia 2004 r.wrzesień/październik.12 lat zabiegów o zdrowie dziecka...
Gość

Post autor: Gość »

Dlaczego biegasz boso po kałużach i do tego z kotem??????
Awatar użytkownika
Sad
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: sob 23 paź, 2004 15:48
Lokalizacja: Mikołów

Post autor: Sad »

jeszcze się przeziębisz :P
dziewczyna_z_kotem
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: sob 19 lut, 2005 23:54
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: dziewczyna_z_kotem »

Salciu, dziękuję :) będę pilnowała zdrowia, będę :) a co do biegania boso...biegam, bo lubię :) nie przeziębię się :) nigdy się nie przeziębiam :) a kotka zostawiłam w domku :) przez okno się patrzy :)
biegam boso po kałużach...
Awatar użytkownika
Patka
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 527
Rejestracja: ndz 28 lis, 2004 17:31
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Patka »

dziewczyna_z_kotem strasznie sie ciesze że optymizm zagościł mam nadzieję na stałe w Twoje życie :mrgreen:
ODPOWIEDZ