Co na przeziębienie?

Jak sama nazwa wskazuje...

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
michaśka88
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: pn 29 gru, 2014 08:14

Co na przeziębienie?

Post autor: michaśka88 »

Hej, chciałabym się dowiedzieć, co macie w apteczkach dla swoich dzieciaków w wypadku przeziębienia czy grypy? Chodzi mi o jak najmniej inwazyjne leki, takie bezpieczne :) My staramy się zawsze walczyć z przeziębieniem naturalnymi metodami, ale czasem troszkę się wspomagamy, ostatnio dorzuciliśmy do apteczki leki homeopatyczne, trochę poczytałam na http://oscillo.pl/grypa-i-przeziebienie ... i-roznice/ i myślę, że warto coś takiego zawsze mieć w zanadrzu poza sokiem malinowym i czosnkiem ;)) a jak jest u Was?
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same.
Joasssia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: śr 31 sie, 2016 11:31

Re: Co na przeziębienie?

Post autor: Joasssia »

Ja nawet sama nie wiem co mam w apteczce, bo jest ogromna. :D W końcu powinnam się nią zająć i wyrzucićwszystko to co przeterminowane i niepotrzebne :p Zazwyczaj stosujemy jakieś domowe środki. Staramy się też zapobiegawczo coś stosować, żeby najlepiej nie dopuścić do żadnego przeziębienia. ;)
kasia878
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: sob 07 maja, 2016 19:09

Re: Co na przeziębienie?

Post autor: kasia878 »

Jeśli chodzi o takie naturalne leki to na kaszel mam fajny syrop, nazywa się Dicotuss i jest na bazie prawoślazu i miodu. Jest bez glutenu więc super. Ja daje go dziecku na oba rodzaje kaszlu. Na katar mam w apteczce maść majerankową którą smaruje małemu pod noskie.
ODPOWIEDZ