Mikołajki!!

Jak sama nazwa wskazuje...

Moderator: Moderatorzy

roma
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: pt 29 lis, 2013 18:03
Lokalizacja: podkarpacie

Post autor: roma »

Witam mam pytanie do was co kupić dzieciakom wieku 4 latek żeby sie ucieszyły z prezentu ??
Anula80
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Posty: 3643
Rejestracja: śr 07 sie, 2013 07:40
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Post autor: Anula80 »

To zależy, czy chłopcu czy dziewczynce i co lubią :) Mój 4-letni syn uwielbia wszelkiego rodzaju potwory :D czyli dinozaury, smoki, transformersy, gormitów, ben10a. Poza tym lubi układać puzzle. Ostatnio dostaje składające się ze 100 szt. i całkiem nieźle sobie radzi.
Zależy jeszcze w jakiej kwocie miałby to być prezent. Czy chodzi o Mikołajki czy pod choinkę. Fajna też jest ciastolina i dla chłopca i dla dziewczynki. Reklamują teraz lodziarnię PlayDoh i mój Seba już mówił, że ją chce. Klocki Lego to też dobry pomysł.
Ja na Mikołaja mam puzzle i jajko z niespodzianką :) A pod choinkę tak sobie wymyśliłam, że oprócz prezentu, dostanie jeszcze album z wywołanymi zdjęciami z wakacji - oczywiście byliśmy w parkach dinozaurów w Łebie i Malborku, żeby nie było wątpliwości ;)
Nie ma ludzi zdrowych. Istnieją tylko niezdiagnozowani.
Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 8103
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

Post autor: Leeloo »

Anula80, świetne są puzzle 3D np:
http://www.pingoo.pl/puzzle-kuliste-ben ... -1072.html
Anula80
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Posty: 3643
Rejestracja: śr 07 sie, 2013 07:40
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Post autor: Anula80 »

Wow, wygląda super :) Tylko pytanie, czy mogą zaszkodzić na wzrok? Podobno do 6 roku życia dla dzieci 3D jest niewskazane. Tylko nie wiem, czy tyczy się to tylko filmów, czy takich obrazków też :/ Ale takie świecące z ciemności i to ben10 WYPAS :D To by się Seba ucieszył. Muszę zgłębić temat tego 3D na obrazkach
Ostatnio zmieniony sob 30 lis, 2013 00:45 przez Anula80, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 8103
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

Post autor: Leeloo »

Anula80, filmy to filmy, okulary, ekran i te sprawy. a to jest jak klocki raczej, na wyobraźnię przestrzenną :) zawsze chciałam miec taki globus z puzzli :D
Anula80
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Posty: 3643
Rejestracja: śr 07 sie, 2013 07:40
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Post autor: Anula80 »

My mamy globus z puzzli, ale niestety nie świeci ;( Kurcze, faktycznie to może być dobry pomysł na prezent, tym bardziej, że ja muszę mieć podwójny, bo Seba urodził się 25 grudnia farciarz jeden :P Nie wiem, co jest - pełnia jakaś, czy co? Nie mogę zasnąć, a właśnie przy pełni tak mam, że potrafię całą noc nie spać. A łysego nigdzie nie widziałam :/
Nie ma ludzi zdrowych. Istnieją tylko niezdiagnozowani.
Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 8103
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

Post autor: Leeloo »

Anula80, hahaha :)
dobrze, że nie nazwałaś go Adam :D

ja nie zasnę, bo mnie podjarałaś lizakami, juz nie moge sie doczekac jak wparuję do domu z siatą czekolad :D
Anula80
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Posty: 3643
Rejestracja: śr 07 sie, 2013 07:40
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Post autor: Anula80 »

Mała rzecz, a cieszy :)
Nie ma ludzi zdrowych. Istnieją tylko niezdiagnozowani.
Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 8103
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

Post autor: Leeloo »

tu znalazłam kilka ekologicznych i tanich pomysłów na zabawki:

http://zielonyzagonek.pl/prezenty-dla-dzieci/
ewa1978
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: wt 17 gru, 2013 16:08

Re: Mikołajki!!

Post autor: ewa1978 »

Puzzle dobra sprawa, ale czy 3D? No nie wiem. My z mężem też mieliśmy spory problem, ale wkońcu kupiliśmy puzzle w kształcie Europy. O, takie: http://lelu.pl/ukladanka-europa-puzzle- ... wa-edu-mal Ze słodyczy to chyba jajko niespodzianka, albo inne kinderki. Ciekawą propozycją są też różne kolorowanki jeżeli lubi malować (a pewnie lubi jak większość dzieci). :)
Justyna1982
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 520
Rejestracja: śr 20 paź, 2010 16:47
Lokalizacja: Rydułtowy

Re: Mikołajki!!

Post autor: Justyna1982 »

U nas hitem okazał się wspólny prezent dla moich dzieci (4 lata i 1.5 chłopak i dziewczynka) namiot :) Taki na elastycznych "drucikach" jednym ruchem ręki go składam na wymiar dużego arkusza papieru. Frajdy mają co nie miara. Oleńka nawet raz w nim zasnęła :)
Dwa bezglutki - mama i syn :) Kocham Cię Tymeczku. Dziękuję za każdy dzień bycia razem.
ODPOWIEDZ