KLUSKI Z MIĘSEM

Wszystko co z mięsem i rybami związane - Przepisy.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
salcia
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 253
Rejestracja: pt 08 paź, 2004 21:16
Lokalizacja: Sosnowiec

KLUSKI Z MIĘSEM

Post autor: salcia »

Witam.Mam ochotę zrobić kluski z mięsem.Kluski zrobię z ziemniaków i dodam mąki ziemniaczanej i trochę kukurydzianej,jajko,ale chodzi mi o farsz .Zazwyczaj dodaje się cebuli,nie mam pomysłu jak go zrobić-zostało mi trochę mięsa z rosołu ,zmieliłabym,ale co dalej?Nie wiem .Podajcie jakiś przepis.Pozdrawiam.
Mama 26-letniej Moniki,córka chora praktycznie od urodzenia.Zdiagnozowana celiakia 2004 r.wrzesień/październik.12 lat zabiegów o zdrowie dziecka...
Awatar użytkownika
Agniesia
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 893
Rejestracja: pt 17 wrz, 2004 09:50
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Agniesia »

Myśle, że tu znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie: http://celiakia.pl/modules/phpBB/viewtopic.php?t=338
Obrazek
Awatar użytkownika
salcia
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 253
Rejestracja: pt 08 paź, 2004 21:16
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: salcia »

Pisałam o tym wcześniej.Monika jest niedawno na diecie,gdzieś koło miesiąca i mam obawy przed smażeniem,cebulą -tu jest to w przepisie.Czytam dalej wnikliwie.Pozdrawiam.
Mama 26-letniej Moniki,córka chora praktycznie od urodzenia.Zdiagnozowana celiakia 2004 r.wrzesień/październik.12 lat zabiegów o zdrowie dziecka...
Awatar użytkownika
Agniesia
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 893
Rejestracja: pt 17 wrz, 2004 09:50
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Agniesia »

Ja bym po prostu ją pominęła.
Obrazek
Awatar użytkownika
salcia
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 253
Rejestracja: pt 08 paź, 2004 21:16
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: salcia »

Dzięki serdeczne.Rady tu przedstawiane są mi niezniernie cenne,dopiero,,raczkuję" w temacie i mam nadzieję,że sobie poradzę:) :)
Mama 26-letniej Moniki,córka chora praktycznie od urodzenia.Zdiagnozowana celiakia 2004 r.wrzesień/październik.12 lat zabiegów o zdrowie dziecka...
Awatar użytkownika
Goja
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: czw 06 sty, 2005 08:34
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: Goja »

Moja mama robi coś co nazywa kołdunami, są to uszka z farszem z mięsa jajka i dużej ilości posiekanej zielonej pietruszki. Myślę, że to ten sam farsz można użyć do kluseczek. Ja osobiście uwielbiam takie kołduny z rosołem.
ODPOWIEDZ