Spoistosc chleba:(

Wszystko o przepisach, radach i wypiekaczach - Przepisy.

Moderator: Moderatorzy

Jeli
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 312
Rejestracja: śr 10 mar, 2010 13:07
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Jeli »

rzecz nie w likwidacji produktów ( mieszanek ) z karobem , rzecz w tym by był wybór.... mieszanki z karobem , skrobią już są , brakuje takich z dodatkiem np lnu , na bazie razowej maki itp
PUMA
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 247
Rejestracja: pt 12 lis, 2010 10:33
Lokalizacja: Bełchatów

Post autor: PUMA »

Do HardaPanna: Brakuje różnorodnych chlebów czy pieczywa zastępującego chleb. Wszystko jest prawie takie samo. Coraz więcej jest ludzi, którzy nie mogą kukurydzy, drożdży a mogą proszek do ciasta, sodę. Ja nie mogę skrobi kukurydzianej, a w każdym rodzaju tego chleba ona jest. W każdym proszku do pieczenia jest skrobia kukurydziana. Sprowadzam z Irlandii proszek do pieczenia frimy dr Oetkera z maką ryżową, w Polsce nie ma go...
Nie ma chelbków z maki gryczanej, amarantusowej, ryżowej, jaglanej, dyniowej. Ja piekę sobie gofry z tych mąk i są moim chlebem...
http://blog-alergia.bloog.pl
KUKURYDZA
NERKOWCE
Awatar użytkownika
Grażyna
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 340
Rejestracja: ndz 13 lut, 2005 22:24
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Grażyna »

Chleby z mąki gryczanej (lub z dodatkiem mąki gryczanej) od czasu do czasu pojawiają się w ofercie różnych producentów. I równie szybko znikają - nikt ich nie kupuje niestety (rozmawiałam z producentami).
HardaPanna, ja bym też poprosiła o produkty bez mąki kukurydzianej i bez skrobi kukurydzianej.
Justyna1982
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 520
Rejestracja: śr 20 paź, 2010 16:47
Lokalizacja: Rydułtowy

Post autor: Justyna1982 »

No cóż mąka gryczana ma bardzo specyficzny smak. Ja kaszę bardzo lubię za to chleb na tej mące ... oj długo leżał zamrożony i jakoś nam nie smakował. Tak jak amarantus mi nie smakuje Raz zrobiłam placuszki i się zraziłam na dobre
Dwa bezglutki - mama i syn :) Kocham Cię Tymeczku. Dziękuję za każdy dzień bycia razem.
ODPOWIEDZ