Chleb Królewski Supreme

Wszystko o przepisach, radach i wypiekaczach - Przepisy.

Moderator: Moderatorzy

Basia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: czw 22 sty, 2004 14:04
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Basia »

Tak, to jedyny wg mnie - poza chlebem wiejskim jasnym i ciemnym Smak Życia (Ultraeuropa) - smaczny paczkowany chleb bezglutenowy . To znaczy jest wilgotny i mięsisty, ma smak chleba i nie wymaga obróbki typu "odświeżanie" przed jedzeniem. Zbliża się do jakości Schara za niższą cenę.
Zauważcie tylko, że jest w nim więcej niezdrowych składników niż w chlebie Ultraeuropy, więc ja wybieram i polecam zdecydowanie ten drugi.
Justyna1982
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 520
Rejestracja: śr 20 paź, 2010 16:47
Lokalizacja: Rydułtowy

Post autor: Justyna1982 »

Mi też smakuje. W domu piekę swoje chleby ale z racji iż jestem na wyjeździe to kupuję właśnie ten i w smaku przypomina mi scher a na skład nawet nie patrzyłam co by się nie przerazić ;)
Dwa bezglutki - mama i syn :) Kocham Cię Tymeczku. Dziękuję za każdy dzień bycia razem.
Ola_la
Wyjadacz :)
Wyjadacz :)
Posty: 1229
Rejestracja: pn 06 gru, 2010 15:39
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ola_la »

Justyna1982 pisze:na skład nawet nie patrzyłam co by się nie przerazić
no ja właśnie - z przyzwyczajenia - najpierw przeczytałam skład... i jakoś nie palę się do próbowania tego chleba ;)
no, może właśnie przy okazji wyjazdu czy tp. wezmę go pod uwagę.
To jest moje zdanie i ja się z nim zgadzam.
© Jan Tomaszewski
Justyna1982
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 520
Rejestracja: śr 20 paź, 2010 16:47
Lokalizacja: Rydułtowy

Post autor: Justyna1982 »

Ma duży plus, że nie trzeba tostera brać ze sobą :) No i jest dostępny m.in w sklepach real
Dwa bezglutki - mama i syn :) Kocham Cię Tymeczku. Dziękuję za każdy dzień bycia razem.
Armando123
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: czw 04 kwie, 2013 21:32
Lokalizacja: s miasta

Post autor: Armando123 »

Polecam swietnie smakuje
elzak3
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 89
Rejestracja: ndz 02 gru, 2012 09:08
Lokalizacja: Kraków

Post autor: elzak3 »

Chleb jest okropny, lepi się do zebów, w smaku mocno czuc zakwas. Odchorowuję dzisiaj.
Bleee, juz wole każdy inny paczkowany.
Chleb królewski kupiłam raz i więcej nie kupie.
Frezja
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: śr 14 lis, 2012 12:03
Lokalizacja: Wiśniowa Góra

Post autor: Frezja »

Masz rację elzak3 ten chleb jest okropny. Mój syn przyniósł ze szkoły prawie całą kanapkę i poprosił żebym go więcej nie kupowała. Świetnie się u nas sprawdził "Bochenek świeży" z Bezglutenu. Termin do spożycia ma 7 dni. Przez ten czas zachowuje się jak glutenowy. Po wyjęciu z pojemnika jest gotowy do spożycia. Nie zawiera skrobi pszennej i jest bardzo smaczny.
Mam chorego syna na celiakię
Obrazek
mJULKA
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 126
Rejestracja: pn 27 wrz, 2010 12:30
Lokalizacja: podlaskie

Post autor: mJULKA »

Ja kupowałam różne chleby i wg mnie najlepszy jest ze schar taki na zakwasie nazwy nie pamiętam ale 5kromek kosztuje coś ponad 12zł.Jednak to nie ja jestem bezglutenowa tylko moja córka i jej ten chleb nie przypadł do smaku.Mieliśmy spory problem z pieczywem dla niej bo nic jej nie smakowało nawet sama piekłam ale wtedy zajadał się takim chlebkiem starsza córka która nie jest na diecie.W końcu znaleźliśmy taki który jej smakuje tj. ''bochenek świeży'' z bezglutenu.Kupuję go przez internet więc muszę zamrażać,ale po rozmrożeniu jest ok. nie kruszy się tak jak inne i nie jest tak bardzo'' styropianowy''.
ruda52
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 274
Rejestracja: sob 14 lip, 2007 10:48
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: ruda52 »

Kupiłam ten Chleb Królewski na spróbowanie, jest niezły, ale też wyczułam kwaśny posmak. Dobrze jednak,że jest taki miękki chleb, który nie wymaga tostera i jest dostępny w Realu. Przez internet jednak zamawiam ciemny Bochenek świeży z Bezglutenu, który smakuje mi najbardziej. :)
Awatar użytkownika
GUTEK
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 276
Rejestracja: ndz 24 wrz, 2006 17:12
Lokalizacja: SIERADZ

Post autor: GUTEK »

Zgadzam się z elzak3, chleb klei się do zębów, a smak ma dość przeciętny. Nie smakował też moim dzieciom.
Na diecie od 15.03.2011
Gosiuuunia
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 363
Rejestracja: pn 17 lip, 2006 00:31
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Gosiuuunia »

uhh, paskudny. Dla mnie miał metaliczno - chemiczny posmak ;/ żaden z tej nowej rodziny mi nie smakuje.
Kasia18
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: śr 19 lis, 2014 15:27

Re: Chleb Królewski Supreme

Post autor: Kasia18 »

Jako jedyny przypadł mi do gustu, jest naprawdę smaczny :)
Adrian
Wyjadacz :)
Wyjadacz :)
Posty: 1055
Rejestracja: pn 13 sie, 2012 21:20
Lokalizacja: Warszawa

Re: Chleb Królewski Supreme

Post autor: Adrian »

To prawda :!: najlepszy chleb bezglutenowy paczkowany. :)
Awatar użytkownika
xymi
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 263
Rejestracja: ndz 11 sty, 2015 22:35
Lokalizacja: Cieszyn/Katowice

Re: Chleb Królewski Supreme

Post autor: xymi »

Mnie również bardzo smakuje ten chleb, choć jest trochę słodki.

Oprócz tego chleba, paczkowany kupuję również: chleb szlachecki jasny oraz ciemny firmy BEZGLUTEN oraz chleb BEZ CUKRU również BEZGLUTEN. Ten drugi podobno w Krakowie jest sprzedawany jako świeży bochenek. Niestety jest najdroższy ze wszystkich, które jadam, ale za to ma chyba najlepszy skład.
ODPOWIEDZ