Maszyna do lodów

Wszystko co dla osłody i ochłody - Przepisy.

Moderator: Moderatorzy

klaudyna77
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: wt 08 paź, 2013 13:35
Lokalizacja: Lipno

Post autor: klaudyna77 »

Może jeszcze będą, też mam taką nadzieję, bo mam zamiar kupić :D
lomuri
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 40
Rejestracja: czw 06 lut, 2014 19:13

Re: Maszyna do lodów

Post autor: lomuri »

a jakiej firmy polecacie kupić maszynę? :)
ciekawi mnie też jak takie lody powstają. Długo to trwa? Są inne w smaku? Jest wykonalne zrobić sobie ,,domowego" grycana? ;)
basiag
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 379
Rejestracja: śr 22 sty, 2014 18:59
Lokalizacja: Polkowice

Re: Maszyna do lodów

Post autor: basiag »

ja latem zastanawiałam się nad kupnem maszyny a była w lidlu jakos 100zl lub troszkę powyżej już nie pamietam ale suma sumarum nie zakupiłam, pożniej żalowalam, teraz juz na bank kupię, tylko do lata trzeba poczekac :) mam z lidla firmy silvercrest blender i mikrofale jestem bardzo zadowolona, teraz czekam na maszyne do lodów.
.... żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi bo nie jesteś sam... Jak na deszczu łza cały ten świat nie znaczy nic a nic... Chwila, która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...
jenni
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: pn 17 lut, 2014 19:05

Re: Maszyna do lodów

Post autor: jenni »

lidlowe maszyny są super, sama chyba kupię blender z silvercresta, mam nadzieję że warto
basiag
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 379
Rejestracja: śr 22 sty, 2014 18:59
Lokalizacja: Polkowice

Re: Maszyna do lodów

Post autor: basiag »

jenni pisze:lidlowe maszyny są super, sama chyba kupię blender z silvercresta, mam nadzieję że warto
Warto ja mam wlasnie blender z silverCrest jestem zadowolona, kupilam w zestawie z trzepaczka do ubijania piany i pojemnikiem z nożem, mozna siekac cebule ,orzechy i rożne inne rzeczy zaplacilam jakos 89zl za ten zestaw ale to juz dwa lata jak kupilam i sluzy mi nadal bez zadnych zastrzezen :)
.... żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi bo nie jesteś sam... Jak na deszczu łza cały ten świat nie znaczy nic a nic... Chwila, która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...
madziolek85
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: wt 26 kwie, 2016 15:16

Re: Maszyna do lodów

Post autor: madziolek85 »

Witam.
Mam pytanko na temat tej maszynki do lodów.
jaką polecacie i proszę o pare przepisów
ODPOWIEDZ