Piaseczno

Lista punktów handlowych, w których można nabyć produkty bezglutenowe.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Kasinka
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 288
Rejestracja: wt 21 sie, 2007 22:36
Lokalizacja: Piaseczno

Piaseczno

Post autor: Kasinka »

Na bazarku w Piasecznie jest mały sklepik ze zdrową żywnością, oprócz tego kawy i herbaty, przyprawy jednoskładnikowe. Makarony głównie Glutenexu, ale są też włoskie, nie zapamiętałam firmy po niecałe 5 zł (4,5 czy 4,9). Mąki głównie Glutenexu (mąka bg mleczna 1 kg 11,90), ciastka, słodycze bg, tofu, kasze. Mąki również z upraw eko (tylko niestety jak wszystko BIO ceny!! :galy: ). Pieczywo i ciasta na zamówienie :(
Jutro idę oblukać drugi sklep ze zdrową żywnością.

Acha, i mają kozie mleczko, takie jak w naszym sklepie :) za ok 9zet.

[ Dodano: Sob 13 Paź, 2007 00:10 ]
Qrcze nie udało mi się już dodać :((
znalazłam te makarony :
http://www.bottegasenzaglutine.com/Cate ... E_CODCAT=5
w internetowym są po 1,60euro, a tutaj po niecałe 5, to wychodzi taniej :)

[ Dodano: Pon 22 Paź, 2007 23:01 ]
Dziś znalazłam drugi sklep na ulicy Sierakowskiego, maciupeńki, ale za to wyposażony myślę dość dobrze. Głównie Glutenex i Smak Życia. Pieczywo stale w sprzedaży, zakupiłam od ręki bułeczki i chlebek. Oprócz tego Glutenexu babeczki, rogaliki, pierożki, wafle do lodów. Acha, ceny wiadomo, że nie jak u producenta, ale mąki Glutenexu po 10,90. Może namówię jednak panią na Bezgluten ;)?

//re-edit by Rafal_tata

[ Dodano: Pon 03 Gru, 2007 15:00 ]
Pieczywo zarówno Glutenexu jak i Smak Życia... przedział cenowy 6,50 - 7,80

[ Dodano: Sro 12 Gru, 2007 00:58 ]
Słuchajcie w Almie znalazłam makaron bg, który widziałam na włoskiej stronie bezglutenowej, ale jak na złość zapomniałam firmy :(( Makaron jest z ryżu napisane pięknie Senza glutine :) Drogi jak Schar, niestety, ale gdyby ktoś chciał na święta inne kształty niż nitki Tao Tao ;) to zachęcam. Widziałam spagetti, ale najbardziej spodobały mi się średnie muszelki. Na święta może sobie zażyczyć od rodzinki w prezencie do paczki :) No i jeszcze snacki Good Food jedna półka, duży wybór. GF ma nawet wafle w czekoladzie ale pakowane pojedyńczo (podobnie jak pieczywko po kilka), co jest warte uwagi ze względu na pracę czy szkołę, czy w ogóle wyjście gdziekolwiek. Rozmawiałam jakiś czas temu z panią z obsługi klienta, obiecała że porozmawia w sprawie rozszerzenia asortymentu bg (w końcu oni głównie Włochy importują). Idę w najbliższym czasie na rekonesans ...

[ Dodano: Pon 07 Sty, 2008 13:37 ]
Wczoraj na zakupach w Almie na półce ze zdrową żywnością natknęłam się na szwajcarski bulion warzywny, ja co prawda w takich produktach nie gustuję, ale w związku z tym że było na opakowaniu Gluten Free, tak się wzruszyłam, że zakupiłam jedno pudełeczko. Jest sypki taki w pudełku z wieczkiem i w kostkach. Produkt bezglutenowy, bezmleczny i bez drożdży. Producent Marigold, London for Switzerland :) Acha, i w Almie można już kupić Kozie Mleczko Glutenexu ( w lodówce obok normalnego koziego mleka w kartonie :zdziw: )
Ostatnio zmieniony wt 23 paź, 2007 00:30 przez Kasinka, łącznie zmieniany 2 razy.
kinga
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 490
Rejestracja: pn 14 mar, 2005 11:30
Lokalizacja: Warszawa

Piaseczno

Post autor: kinga »

Wczoraj przez przypadek trafiłam do tego sklepu na ul. Sierakowskiego 2 i normalnie zamurowało mnie :galy: Było tam tyle produktów dla celiaczków,że można było wybierać i przebierać:bułeczki,chlebki,makarony,słodycze aż się człowiekowi buzia sama uśmiecha.
A do tego przemiła pani właścicielka,która pomoże,doradzi i sprowadzi wszystko czego sie zażyczy. Wielkie ukłony dla p.Małgosi.
Polecam ten sklepik i życzę owocnych zakupów.
gosiek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: wt 17 cze, 2008 17:32
Lokalizacja: Mszczonów

Post autor: gosiek »

witam,chciałabym się wybrać do tego sklepu na ul.Sierakowskiego 2,ale mam do Piaseczna kawałeczek drogi choć to i tak najbliższy sklep ode mnie. wiecie może czy jest otwarty w niedzielę??
Awatar użytkownika
Kasinka
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 288
Rejestracja: wt 21 sie, 2007 22:36
Lokalizacja: Piaseczno

Post autor: Kasinka »

Niestety sklep jest zamknięty w niedzielę. Ale uważam, że na bazarku jest równie dobrze zaopatrzony sklep z produktami bg (na bazarze są dwa takie sklepy, w jednym jest nieco mniej asortymentu). Dodam, że ostatnio kupowałam tam chlebek Schara i był w cenie z jakiej zamawiam z Bezglutenu.. Dodatkowo można kupić wynalazki ;) czyli amarantusa, quinoa. Ponadto kupiłam ostatnio ciasteczka firmy Rice & Rice jogurtowe, spora paczka takie gwiazdki, (fantastyczne jak dla mnie) na bazie mleka ryżowego i co najważniejsze ze znakiem przekreślonego kłosa :). Gosiek, jak potrzebujesz jakichś informacji to pisz do mnie na priv, jestem z Piaseczna :) mogę Cię oprowadzić po sklepach :D.
Acha, ale dla odmiany u pani na Sierakowskiego jest Ultraeuropa dla zainteresowanych.
A tak poza tym, może Żyrardów, Grodzisk ew. Skierniewice? Może tam warto zrobić wywiad?
Ostatnio zmieniony pt 25 lip, 2008 13:50 przez Kasinka, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
gosiek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: wt 17 cze, 2008 17:32
Lokalizacja: Mszczonów

Post autor: gosiek »

dzięki za odpowiedź.
Żyrardów i Grodzisk już obeszłam,niestety nic ciekawego tam nie ma,drobiazgi w sklepach ze zdrową żywnością i to wszystko. A do Skierniewic mam trochę daleko,bliżej chyba do Piaseczna. Narazie zamawiałam z bezglutenu ale ciągle szukam bo wolałabym chyba w sklepie.
Wybiorę się do Piaseczna na bazarek,dzięki :D
Awatar użytkownika
Kasinka
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 288
Rejestracja: wt 21 sie, 2007 22:36
Lokalizacja: Piaseczno

Post autor: Kasinka »

Wczoraj w Almie przeżyłam szok... pozytywny oczywiście. Makarony Bezglutenu w dziale ze zdrową żywnością, jakiś niewielki ale zawsze asortyment ciastek :D No i na stoisku z pieczywem cała masa chlebów wszelakiego rodzaju z Bezglutenu, szkoda że wszystkie ze skrobią pszenną, ale już coś.... może się doczekam:) Czyli Piaseczno można wciągnąć na listę :)
Na bazarku odkryłam jeszcze jeden sklep z rzeczami z Bezglutenu (to już trzeci) - taki bardzo ogólnospożywczy sklep prowadzony przez starszą panią, ma półkę ze zdrowymi ziarnami itp, płatki firmy Ania bodajże te bezcukrowe, no i jakieś rzeczy Glutenexu i Bezglutenu :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Ania17
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: sob 01 sie, 2009 18:26
Lokalizacja: Gołków k.Piaseczna

Post autor: Ania17 »

Ja kupuje głównie na Sierakowskiego.Tam można prawie wszystko dostać.
W Almie kupuje tylko czekolade,bo na Sierakowskiego nie ma.
malawiedzma_87
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 45
Rejestracja: ndz 21 gru, 2008 00:48
Lokalizacja: Sułkowice

Post autor: malawiedzma_87 »

na bazarku jest sklep Amarantus, na przeciwko zoologicznego, całkiem nieźle zaopatrzony, poza tym bardzo miła pani tam pracuje i jest opcja żeby zamówić sobie konkretne produkty :)

poza tym muszę Was z radością poinformować, że w Piasecznie jest również bardzo przyjemna knajpka, w której patrzą na nas przychylnie. Nazywa się Bistro 41, znajduje się na ul. Kościuszki pomiędzy apteką a pocztą. Jadam tam od jakiegoś czasu i nigdy nie było problemów ze sprawdzeniem składu przypraw czy zamówieniem kotleta bez panierki. Jest bardzo miła atmosfera i bardo niskie ceny.

Za 2 jajka sadzone, mizerię i ziemniaczki + kompot płaci się 9zł.
Pierś z kurczaka z solą i pieprzem + surówka + ziemniaki + kompot = 13zł
sałatka grecka 5zł

Polecam wszystkim ;)
eurokids
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: śr 08 cze, 2011 17:06
Lokalizacja: Piaseczno

Post autor: eurokids »

Zapraszam do sklepu internetowego www.eurokids.pl
Znajdujemy się w Piasecznie na ulicy Kilińskiego 9

Magazyn jeszcze nie za wielki ale systematycznie rozbudowywany.
Jednak większość dostępnych produktów na stronie można zamówić
i odebrać maksymalnie w ciągu 2-3 dni roboczych.

To co mamy na magazynie oczywiście wysyłamy wcześniej :)

Jako że jesteśmy rodzicami 4 latka na diecie m.in BG wiemy że ceny
produktów potrafią dać się we znaki. Tak więc staramy się aby były one
jak najniższe.

Produkty można zamówić przez internet z opcją odbioru osobistego :)

Polecam i czekam na ewentualne propozycje co do potrzebnego asortymentu pod adresem biuro@eurokids.pl

Adam
sweetcandy
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: czw 26 maja, 2011 17:14
Lokalizacja: warszawa

Post autor: sweetcandy »

Polecam ten sklep, ceny dostawy są konkurencyjne w stosunku do reszty sklepów, duży wybór towarów i blisko Mokotowa :)
arzezak
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: śr 07 lis, 2012 22:22
Lokalizacja: Warszawa

nowy sklep dla bezglutenków w Piasecznie

Post autor: arzezak »

uwaga! nowy sklep z produktami bezglutenowymi!
ul. Puławska 16 Piaseczno (k/Warszawy) - Sklep zielarsko-medyczny ze zdrową żywnością.

mają stronę internetową: www.sklepzielarski-piaseczno.pl

mają dużo produktów bezglutenowych. pieczywo mąki i różne smakołyki.
pozdrawiam!
arzezak
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: śr 07 lis, 2012 22:22
Lokalizacja: Warszawa

Bogaty wybór pieczywa bezglutenowego

Post autor: arzezak »

W sklepie przy ul. Puławskiej 16 przy PZU, mają bogaty wybór makaronów i ciast i pieczywa bezglutenowego? Byłam tam wczoraj i muszę przyznać ze maja niezłe ceny.a poza tym przyejmny wystrój i naprawdę dużo produktów do wyboru!
Sylwiaka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: ndz 07 kwie, 2013 20:35
Lokalizacja: Góra Kalwaria

Sklepy w Piasecznie

Post autor: Sylwiaka »

Witam wszystkich, jestem nowa na forum i to w zasadzie mój pierwszy post tutaj. Mam pytanie o sklepy w Piasecznie z żywnością bezglutenową- do której w tygodniu są czynne, czy tylko do 17ej? Ktoś wcześniej pytał o niedzielę- są wtedy zamknięte, a jak jest w sobotę? Jestem spod Góry Kalwarii, więc muszę sobie jakoś zaplanować wyjazd do Piaseczna.

Pozdrawiam.
nomado
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 99
Rejestracja: śr 31 paź, 2012 14:28

Post autor: nomado »

W niedzielę bazarek w Piasecznie jest niestety zamknięty, ale w Auchan na Puławskiej jest stoisko ze zdrową żywnością i tam kupisz większość produktów: chlebki wszelakiej maści, mąki, makarony, słodycze, itp :) W soboty jest czynny do 22 a w niedziele do 20

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony sob 20 kwie, 2013 16:03 przez nomado, łącznie zmieniany 1 raz.
nomado
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 99
Rejestracja: śr 31 paź, 2012 14:28

Post autor: nomado »

Moi dordzy,
gdzie zaopatrujecie się w wedliny w Piasecznie? Ja zaopatrywałem się w SOOBSMAKU a właśnie dostałem od nich niemiłą informację, więc muszę zmienić producenta.
ODPOWIEDZ