Słupsk

Lista punktów handlowych, w których można nabyć produkty bezglutenowe.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Joanna P.
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 166
Rejestracja: pt 09 gru, 2005 10:25
Lokalizacja: Słupsk

Słupsk

Post autor: Joanna P. »

P.P.H. "BOMI" S.A.
Galeria "Viki"
76 - 200 Słupsk
ul. Wolności 6
tel.059 - 848 62 70

W ofercie produkty firm:
Schar, Smak Życia, Glutano - ale w bardzo ograniczonym wyborze.
Poza tym sporo tzw. zdrowej żywności.

[ Dodano: Pon 18 Wrz, 2006 21:36 ]
Sklep zielarsko - medyczny
ul. Wojska Polskiego 49
76 - 200 Słupsk

W ofercie makarony z Glutenexu, amarantus, mieszanki mąki bezglutenowej i ogólnie tzw. zdrowa żywność.

[ Dodano: Pon 23 Kwi, 2007 21:04 ]
Niestety, byłam ostatnio w "Bomi" i nie znalazłam już kącika z bezglutenową żywnością, jedynie pojedyncze produkty w dziale ekologicznej żywności.


Za to stoisko zielarsko-medyczne w hali targowej "Pod Wieżą" przy ul. Banacha sprowadza makarony, ciastka a na zamówienie też pieczywo 2 razy w tygodniu.
ewunia187
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: sob 05 sty, 2008 08:29
Lokalizacja: Polska

Post autor: ewunia187 »

hmmm,teraz w Słupsku to ciężko z PB:( Jestem tam aktualnie na studiach i niestety od 2 lat na nic nie trafiłam. Dobrze,że na allegro zaczyna się pojawiać:) :)
Awatar użytkownika
widzialem_jeza_cien
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 70
Rejestracja: śr 09 lip, 2008 20:35
Lokalizacja: Polska

Post autor: widzialem_jeza_cien »

ewunia187 pisze:hmmm,teraz w Słupsku to ciężko z PB:( Jestem tam aktualnie na studiach i niestety od 2 lat na nic nie trafiłam. Dobrze,że na allegro zaczyna się pojawiać:) :)
:gitara: Hipermarket real,-: Słupsk: ul. Szczecińska 6 76-251 Słupsk-Kobylnica tel.: 059 84 18 600 fax: 059 84 18 609. :gitara: :gitara: :gitara: :gitara: :gitara:
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.
Joanna P.
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 166
Rejestracja: pt 09 gru, 2005 10:25
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: Joanna P. »

A co tam mają bezglutenowego ?
monisiak81
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 277
Rejestracja: wt 05 kwie, 2011 11:02
Lokalizacja: Warszawa

??

Post autor: monisiak81 »

Może ktoś z Was orientuje się w sytuacji jak to wygląda teraz? tzn. czy w Słupsku są nadal sklepy z produktami bezglutenowymi??? będę bardzo wdzięczna za odpowiedź bo wybieramy się w okolice na wakacje :):) (dokładnie do Ustki- a może wiecie czy w Ustce jest też jakiś sklep b/g??)
Justyna1982
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 520
Rejestracja: śr 20 paź, 2010 16:47
Lokalizacja: Rydułtowy

Post autor: Justyna1982 »

Mam nadzieję, że nie ma źle z tymi produktami w okolicach Słupska bo i my tam wyjeżdżamy i to szykuje się dłuższy pobyt.
Dwa bezglutki - mama i syn :) Kocham Cię Tymeczku. Dziękuję za każdy dzień bycia razem.
Joanna P.
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 166
Rejestracja: pt 09 gru, 2005 10:25
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: Joanna P. »

W sklepie BOMI oferta nieco lepsza niż kiedyś, większy wybór pieczywa i makaronu, jako jedyni w Słupsku mają bg kawę z cykorii. Poza tym porządne mleko sojowe i śmietanka condisoia, desery sojowe, mleko "Łagodne" z obniżoną zaw. laktozy
W każdej lokalnej Biedronce szynka drobiowa i kabanosy Konspolu.
W delikatesach w centrum handlowym Galeria Słupsk - pieczywo Bezglutenu i Schaer, konserwy rybne, makaron, ciastka, kostki bulionowe bg. Miejsce o tyle wygodne, że galeria ma swój parking (2 piętra), bez opłat i zawsze są miejsca. Wjazd od ulicy Tuwima. W CH "Pod Wieżą" jest sklepik Panaceum, gdzie można kupić wszystko z Glutenexu, pod warunkiem, że się to wcześniej zamówi - zamówienia składa się do wtorku, do południa, a dostawa przychodzi w czwartek. Można zamawiać telefonicznie - tel. 59 - 845 72 91
Można przyjeżdżać bez obawy :)
Justyna1982
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 520
Rejestracja: śr 20 paź, 2010 16:47
Lokalizacja: Rydułtowy

Post autor: Justyna1982 »

Ja to już nawet jestem na miejscu :) Byłam w realu hmm kiepsko. Mam jeszcze trochę zapasów z domu. Na pewno przejadę się pod wskazane adresy. W realu mnie zdziwiło, że mają produkty firmy shne kope (chyba tak się pisze). Znam ją jedynie z paczek, które czasem rodzina przy okazji odwiedzin w Polsce z Niemiec podeśle. Trochę mało ich mieli jakieś pralinki, karmelki, zupy. Na śląsku ich jeszcze nie znalazłam. Muszę porozmawiać z Katowickim przedstawicielem reala bo te produkty są pyszne a dokładnie bardzo mi smakują ich słodkości. Może i w Katowicach je wprowadzą? Chociaż ceny są wysokie :(
Dwa bezglutki - mama i syn :) Kocham Cię Tymeczku. Dziękuję za każdy dzień bycia razem.
Joanna P.
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 166
Rejestracja: pt 09 gru, 2005 10:25
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: Joanna P. »

W drugim Realu, tym w Kobylnicy, tj. na wyjeździe ze Słupska w kier. Szczecina, po prawej stronie, obok Obi i w bezp. sąsiedztwie Decathlonu - łatwiej dostać wędliny bg, przede wszystkim Konspolu.
W tym centrum w Kobylnicy przy Decathlonie jest też "Piotr i Paweł", tam pojawia się pieczywo Balvitenu, ciastka i słodycze.
Przyjemnego pobytu w Słupsku i okolicach :)
Okalina
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 139
Rejestracja: pn 16 mar, 2009 16:13
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Okalina »

mrygielska, ja też jadę do Ustki :) ale tam sklepu dla nas nie ma...Pozostaje Słupsk lub waliza jedzenia z domu ze sobą <sciana>
mama Krzysia (13 lat) zdiagnozowanego 16.03.2009
,,...co dla jednego pokarmem, to dla drugiego trucizną" (Lukrecjusz)
monisiak81
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 277
Rejestracja: wt 05 kwie, 2011 11:02
Lokalizacja: Warszawa

Słupsk

Post autor: monisiak81 »

Ja już trochę "opanowałam" sprawę :) na razie "tfu tfu" (żeby nie zapeszyć) udaje mi się robić 2 chlebki i 12 bułek z przepisów "książkowych" i starcza to nam na tydzień. Jedziemy do Ustki co prawda autobusem lub pociągiem ale spakuję się w torbo-lodówkę i te 8 godzin jakoś to przetrzyma :) tymbardziej że jedziemy nocą. Stwierdziliśmy, że jak zajdzie potrzeba to trzeba będzie się przejechać do Słupska, a jak nie to parę dni można wyżyć na granexach :) Wiem też że w Ustce jest Biedrona :), która ratuje nam życie kiełbaskami konspol, a gotować obiady...muszę sama :)
Nie jestem już tak mocno przerażona jak na samym początku diety i stwierdzam że Będzie Dobrze :) (bo musi być)
Justyna1982
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 520
Rejestracja: śr 20 paź, 2010 16:47
Lokalizacja: Rydułtowy

Post autor: Justyna1982 »

Pewnie, że nie ma źle. Są plusy bycia na diecie ja na przykład właśnie czekam na kuriera co mi przywiezie mąki i inne produkty z bezglutenu. Gdybym jadła normalnie to bym musiała to w rękach dźwigać a tak do domku dostanę. Człowiek musi jakieś plusy sobie znaleźć :) Aha a ja odkrywam tu na miejscu coraz to nowe miejsca gdzie są produkty bg. Nie ma śle. Bo nie dosyć, że w realu to do tego piotr i paweł, bomi (zaatakowałam go w niedzielę bo mi bułki tartej brakło ;)) do tego pod wierzą i jeszcze na przeciw bomi w boksie chyba nr5 :) W jednym mieście a jest kilka punktów gdzie można się zaopatrzyć. Nie znalazłam jedynie firmy bezgluten a tą najbardziej lubię. W wielu miejscach króluje balwiten ale i spotkałam smak życia w leclerku
Dwa bezglutki - mama i syn :) Kocham Cię Tymeczku. Dziękuję za każdy dzień bycia razem.
Margerita
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: pt 18 lut, 2011 21:59
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: Margerita »

Dzisiaj byłam "Pod Wiatrakami" w sklepie Piotr i Paweł.Ku mojemu zaskoczeniu zauważyłam produkty firmy Schar. Między innymi: chleb tostowy,mąka,makaron i inne.Super.Bardzo z synem lubimy ich wyroby(najbardziej chleb) i czasami będzie można sobie na nie pozwolić.
ODPOWIEDZ