Siedlce

Lista punktów handlowych, w których można nabyć produkty bezglutenowe.

Moderator: Moderatorzy

wrzosek76
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: śr 11 mar, 2015 17:16

Re: Siedlce

Post autor: wrzosek76 »

A ta kiełbaska to jest z kłosem? pakowana leży na stoiskach?, bo żebym tylko wzięła tą co trzeba...
kaczmi
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 297
Rejestracja: pn 10 cze, 2013 14:56
Lokalizacja: Poznań

Re: Siedlce

Post autor: kaczmi »

Jest z kłosem, dostępna powinna być w każdej Biedronce w ogólnej lodówce.
wrzosek76
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: śr 11 mar, 2015 17:16

Re: Siedlce

Post autor: wrzosek76 »

To super! Dziękuję za odpowiedź! :) Bardzo mi od stycznia jakiejkolwiek kiełbasy brakuje! :D
wrzosek76
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: śr 11 mar, 2015 17:16

Re: Siedlce

Post autor: wrzosek76 »

Hejka! Normalnie jestem przeszczęśliwa. Jak mało czasami człowiekowi do szczęścia potrzeba, jak się mogło jeść to co chciało to się nie doceniało, a teraz? :) poleciałam dzisiaj z rana po kiełbaskę śląską z Biedronki. :) Już ją zjadłam. Jest pyszna! :) A przy okazji, zobaczyłam, że jest tam jeszcze wiele innych wędlin z Konspola.Także wyszłam jeszcze z kiełbaską krakowską, kabanoskami.... :)
Anula80
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Posty: 3643
Rejestracja: śr 07 sie, 2013 07:40
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Re: Siedlce

Post autor: Anula80 »

Masz rację, człowiek nie docenia tego, co ma na co dzień, a jak coś się zupełnie odmieni, to wystarczy drobnostka do prawdziwej radości
Nie ma ludzi zdrowych. Istnieją tylko niezdiagnozowani.
Awatar użytkownika
gosia888
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 171
Rejestracja: sob 11 mar, 2006 14:18
Lokalizacja: Siedlce

Re: Siedlce

Post autor: gosia888 »

A propo parówek to w kauflandzie są indykpola też z przekreślonym kłosem i bardzo dobre są, sa też takiej innej firmy takie małe kawałeczki ale mi nie podeszły
Obrazek
wrzosek76
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: śr 11 mar, 2015 17:16

Re: Siedlce

Post autor: wrzosek76 »

A mi właśnie te małe smakują, dzieci je też polubiły, bo do tej pory to tylko sokoliki jadły, a teraz wolą te bezglutenowe malutkie, ja też zapomniałam jakiej są firmy, a propos parówek to ja zawsze bardzo rzadko je jadłam, bo jak się naczytałam jakie one niezdrowe i wogóle ,co mają w sobie, no ale teraz te bezglutenowe to kupuję i dzieciom już je wolę dawać niż te zwykłe
wrzosek76
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: śr 11 mar, 2015 17:16

Re: Siedlce

Post autor: wrzosek76 »

Byłam dzisiaj w Sklepie inter-diet i jestem bardzo zadowolona. Znalazłam to czego szukałam, na stronę również wchodziłam i jest bardzo dużo produktów. :)
wrzosek76
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: śr 11 mar, 2015 17:16

Re: Siedlce

Post autor: wrzosek76 »

Hejka! Czy ktoś Was słyszał o "Filiżance" na Kilińskiego?, dzisiaj jedna sprzedawczyni powiedziała mi, że są tam ciasta bezglutenowe. Słyszeliście o tym miejscu gdzie jest? i czy faktycznie są tam jakieś smakołyki bezglutenowe?
kilerowa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: śr 20 maja, 2015 10:05
Lokalizacja: Siedlce

Re: Siedlce

Post autor: kilerowa »

Witam, w Siedlcach jest nowy stacjonarny sklep z Bezglutenową Żywnością "Ania", mieści się na ul. J.Kochanowskiego 7B (w bramie). Można tam kupić świeży chleb, bułki, rogaliki i pączki;-) oraz wiele innych bezglutenowych produktów:D
Anna :)
wrzosek76
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: śr 11 mar, 2015 17:16

Re: Siedlce

Post autor: wrzosek76 »

Super wiadomość! :) Mogliby w Siedlcach jeszcze tylko jakąś knajpkę otworzyć z kebabami,pizzą bezglutenową czyli taki fast food bezglutenowy :) to już wtedy nic by mi w Siedlcach nie brakowało,no może jeszcze ciastkarnia-kawiarnia bezglutenowa. Ale mam nadzieję, że nadejdzie kiedyś taka chwila :)
wrzosek76
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: śr 11 mar, 2015 17:16

Re: Siedlce

Post autor: wrzosek76 »

Byłam dzisiaj w "Ani". Jestem bardzo zadowolona. Sprzedający obeznany w temacie.Jest szeroki asortyment, znalazłam tam wiele nowych produktów bezglutenowych. Słodycze, mąki,makarony, sos sojowy, pizza,pieczywo ,budynie,galaretki,deserki,inka bezglutenowa,cukier waniliowy ,vegeta i wiele innych rzeczy. Mają być jeszcze wędliny :D. Sklep ten mieści się blisko "Kochanówki" :) :):)
Damian/
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: pt 31 lip, 2015 19:39
Lokalizacja: Łosice

Re: Siedlce

Post autor: Damian/ »

Byłem wczoraj u Ani, zawsze jak jestem w Siedlcach to tam po coś wpadam, ale nie wiedziałem że jest tam sos sojowy, którego brakuje mi w moim nowym gotowaniu. Następnym razem muszę kupić. Polecam ten sklep miła obsługa, szeroki wybór asortymentu, ceny też mi odpowiadają, niektóre produkty kupi się tam taniej niż w internecie.
Magnoliah
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: śr 22 gru, 2010 01:36
Lokalizacja: Siedlce

Re: Siedlce

Post autor: Magnoliah »

:564: W Brofakturze pojawila się pizza bezglutenowa. Bez certyfikatu. Czy ktoś coś wie na ten temat? Jedliście? Kosmki całe i zdrowe? ;)
kilerowa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: śr 20 maja, 2015 10:05
Lokalizacja: Siedlce

Re: Siedlce

Post autor: kilerowa »

W Brofakturze napewno pizza nie jest bezpieczna dla bezglutenowca, nie mają oddzielnej linii produkcyjnej. Zamówiłam kiedyś sałatkę z grzankami (poprosiłam bez! powiedziałam o co chodzi z zaznaczeniem celiaki) wydawało mi się najmniej ryzykowne i dostałam normalne danie a gdy poprosiłam o wymianę dostałam to samo tyle, że bez grzanek ale ślady były widoczne ;(
A czy w Kochanówce nadal mają "Menu bez glutenu", ktoś coś ?? ;) ;)
Anna :)
ODPOWIEDZ