Kraków

Lista punktów handlowych, w których można nabyć produkty bezglutenowe.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
aniutek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: wt 01 cze, 2010 20:49
Lokalizacja: kraków

Post autor: aniutek »

Witam,co do sklepu Ekologia Natura na oś.Bohaterów Września przy rondzie Piastowskim to chcę dodać,że poza miłą obsługą i dobrym wyborem produktów można tu też zamówić torty komunijne i urodzinowe bezglutenowe:)
didusia8
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 14:32
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: didusia8 »

Ktoś tutaj wspomniał o sklepie Organic w Galerii Krakowskiej. Świetna sprawa dla osób podróżujących pociągiem z przesiadką w Krakowie :D Zaopatrzyłam się tam w przepyszne muffinki z kawałkami czekolady, mniam!
Awatar użytkownika
titrant
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Posty: 2152
Rejestracja: ndz 26 paź, 2008 18:51
Lokalizacja: Kraków

Post autor: titrant »

Zdrowa Żywność bodaj przy św. Filipa. Chyba niedawno się pojawił.
Ostatnio zmieniony śr 06 paź, 2010 09:37 przez titrant, łącznie zmieniany 1 raz.
[tutaj to tylko moja opinia: na tym forum wydaje się, że głównie ja uważam, że gluten to śmiertelna trucizna i jej rzucenie powinno nastąpić choćby na podstawie lepszego samopoczucia]
Awatar użytkownika
misia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 110
Rejestracja: ndz 03 paź, 2004 14:26
Lokalizacja: Zawiercie/Kraków

Post autor: misia »

Ostatnio odwiedziłam Carrefour w Plazie i z bezglutenowych produktów Shara było nie wiele, znalazłam tylko precelki, nie wiem jak z makaronem, ale ani mąki ani ciasteczek żadnych nie było. Może akurat tak trafiłam, nie wiem.
Za to po odwiedzinach Organic Farma Zdrowia również w Plazie powaliły mnie ceny, kt. chyba są wyższe od tych w Galerii Krakowskiej. :(
Polecam sklep Vert na Miłkowskiego (chociaż od kilku miesięcy nie mogę się doprosić chlebka wiejskiego Smaku Życia, co mnie już zaczyna irytować, ale za to zaczęli sprowadzać inne pieczywo tej, mojej ulubionej firmy, więc postępy jakieś są...).
Na ul. Kazimierza Wielkiego jest sklep ze zdrową żywnością, tam na szczęście jest duży wybór chlebka wiejskiego Smaku Życia i w przystępnych cenach.
Jeli
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 312
Rejestracja: śr 10 mar, 2010 13:07
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Jeli »

misia,

Carrefour przy Witosa mam lepsze stoisko niż w Plazie , są ciasteczka ,cukiereczki , andruciki maka i makaron i kilka innych
struskawa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: wt 14 gru, 2010 09:33
Lokalizacja: Kraków

Post autor: struskawa »

Witam! Dobra wiadomość dla ludzi z Podgórza Duchackiego- jest nowy sklep z żywnością ekologiczną "Żółty Cesarz". Sklep mieści się przy ulicy Łużyckiej, w bloku koło stacji Orlen (przystanek Nowosądecka). Jest tam kilka rodzajów chlebka, mąki - same podstawy, bo dopiero zaczynają i muszą się zorientować czy będzie na to popyt. Dlatego tym bardziej warto ich wesprzeć, żeby działalność rozwinęli, tym bardziej, że ceny mają praktycznie takie same jak na Zamenhoffa. Jeżeli jesteście z okolicy Piasków Nowych/ Kurdwanowa to wybierzcie się tam, żeby wiedzieli, że nas bezglutenowców jest więcej, a co za tym idzie przyszłych potencjalnych klientów, zatem niech poszerzają asortyment. Ja mam ten sklep "pod nosem" i dlatego chciałabym żeby przetrwali i żebym mogła się tam we wszystko zaopatrzyć, tym bardziej, że na Wysłouchów sklepik zwinął już jakiś czas temu działaność.
Joanna84
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: czw 20 sty, 2011 21:22
Lokalizacja: kraków

Post autor: Joanna84 »

Witam! Ja bardzo polecam sklep "Ekologia-Natura-Zdrowie" ( Nowa Huta, os. Bohaterów Września)! Mają bardzo duży wybór produktów i normalne ceny! Najczęściej kupuję chleb, makarony, pyszne drożdżówki i ciasteczka. :)
pariko
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 55
Rejestracja: ndz 06 mar, 2011 18:28
Lokalizacja: Krk

auchan

Post autor: pariko »

polecam auchan...bonarka cc. makarony, chleby, przyprawy, kostki do zup... makaron cena ok. 4zł
NoSuGlu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: pt 24 wrz, 2010 20:27
Lokalizacja: Kraków

Post autor: NoSuGlu »

Na Bronowickiej 27 (wskazówki dojazdu http://www.organic-planet.com.pl/sklep- ... owice.html ) jest sklep ze zdrową żywnością "Organic Planet", nie jest duży, ale mają trochę bezglutenowego asortymentu, ekologiczne warzywa, owoce, nabiał i inne typowe dla tego rodzaju sklepu rzeczy. Panie tam pracujące są bardzo miłe. Cenowo też nie najgorzej, na pewno taniej niż w "Organic Farma Zdrowia''w Galerii Krakowskiej... Nie wiem, czy dobrze kojarzę, ale ten sklep chyba kiedyś mieścił się w Biprostalu.
Awatar użytkownika
Rafal_tata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: śr 14 sty, 2004 13:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Rafal_tata »

To nie ten sklep. Sklep z Biprostalu jest na Rusznikarskiej:
http://goo.gl/maps/XEhs
Awatar użytkownika
misia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 110
Rejestracja: ndz 03 paź, 2004 14:26
Lokalizacja: Zawiercie/Kraków

Post autor: misia »

OJ, a gdzie dokładnie na Rusznikarskiej? Znacie może adres?
Będę wdzięczna ... :)
Awatar użytkownika
Rafal_tata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: śr 14 sty, 2004 13:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Rafal_tata »

W moim poście powyżej jest link. Zielona strzałka na mapie to lokalizacja sklepu :)
Dokładnego numeru nie pamiętam, ostatnio rzadko tam bywam.
Ticinese
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: czw 05 sty, 2012 22:11
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Ticinese »

Witam serdecznie :)

Od niedawna na Placu na Stawach (Salwator) działa sklep z żywnością ekologiczną. Mają produkty Bezgluten i Schar, może też innych firm.. nie wiem, bo jestem "nowa w temacie" i nie zapamiętałam więcej :)
Gdyby ktoś był zainteresowany to mogę odpisać godziny otwarcia.
melasa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: pt 18 maja, 2012 12:44
Lokalizacja: kraków

Post autor: melasa »

Witam serdecznie :)
Od trzech miesięcy prowadzę wraz z koleżanką sklep ekologiczny przy ulicy Dietla 45/10 (w pasażu), w którym mamy również produkty bezglutenowe.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony: sklepmelasa.pl
W razie pytań można do nas dzwonić: 519 870 329, lub pisać: melasa.efc@gmail.com
Polecamy również nasz profil na facebook'u: www.facebook.com/melasa.efc na którym można znaleźć informacje o aktualnych promocjach.
Pozdrawiam :)

Marta
Awatar użytkownika
nika.
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 60
Rejestracja: czw 04 sie, 2011 14:13
Lokalizacja: Łódź

Post autor: nika. »

Witam,
wybieram się na kilka dni do Krakowa, poproszę o podanie adresów sklepów w których będę mogła zaopatrzyć się w produkty beglutenowe tak abym nie musiała ich zabierac z domciu, doczytatałam we wczesniejszych postach ze jest również piekarnia beglutenowa w Krakowie czy to nadal aktualna informacja? Prosze o adres/y. Z góry dziekuję.
Marlena
na diecie BG ponad 3 dekady :)

Obrazek
ODPOWIEDZ