ZABRZE

Lista punktów handlowych, w których można nabyć produkty bezglutenowe.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Janis_J
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: ndz 18 cze, 2006 11:25
Lokalizacja: ..

jednak coś więcej

Post autor: Janis_J »

spieszę poinformować, iż pozytywnie mnie zaskoczyło zabrzańskie M1 a dokładnie tamtejszy Real. Znalazłam stoisko z naszą żywnością, wprawdzie tuż obok pięknie pachnących pszennych wypieków, ale zawsze :-) Na mnie to już nie działa. Choć jako dziecku ciężko mi się przechodziło koło świeżych bułeczek , na które mogłam tylko popatrzeć. Widziałam większość produktów z Bezglutenu, mąki, i wiele rodzajów chleba, bułki i jakieś rogaliki też były (choć tych przyznam nie lubię). Nie było makaronów żadnych, ale jednak zawsze coś prawda?
Pamiętam czasy kiedy zdobycie chleba czy mąki było nieco trudniejsze niż pójście po prostu do sklepu.....
..::forgive and forget and you will never regret::..
Awatar użytkownika
smerfetka
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 227
Rejestracja: ndz 02 lip, 2006 13:44
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: smerfetka »

no ale zdaje się że już nie ma tego stoiska , teraz jest tam żywnośc ekologiczna :P
Awatar użytkownika
Janis_J
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: ndz 18 cze, 2006 11:25
Lokalizacja: ..

okulista, pilnie

Post autor: Janis_J »

hmmm no to w takim razie muszę iść do okulisty, bo w ubiegły piątek jeszcze było :) daję słowo :)
ps.przepraszam tylko za pomyłkę, bo to był Glutenex a nie Bezgluten.
Ostatnio zmieniony wt 05 sie, 2008 20:01 przez Janis_J, łącznie zmieniany 1 raz.
..::forgive and forget and you will never regret::..
Barbara Skurska
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: pt 14 maja, 2010 06:55
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Barbara Skurska »

Witam Wszystkich:) jest nowy sklep ze zdrową zywnoscią nazywa sie EKOVIGOR Zabrze Krasińskiego 3 , obok szpitala klinicznego nr 1 , prawie przy bramie wjazdowej )
duzy wybór art. bezglutenowych : schar, Balviten, Bezgluten, Glutenex, Smak Zycia.
ODPOWIEDZ