Sopot

Lista punktów handlowych, w których można nabyć produkty bezglutenowe.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Agniesia
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 893
Rejestracja: pt 17 wrz, 2004 09:50
Lokalizacja: Poznań

Sopot

Post autor: Agniesia »

W przyszłym tygodniu będę wypoczywać w Sopocie. W razie potrzeby, gdzie mogę robić zakupy?
Znalazłam na forum tylko jeden namiar na sklep na Niepodległości "zdrowa żywność", może jakieś dokładniejsze namiary, bo Al. Niepodległości jest bardzo długa :D
Obrazek
Awatar użytkownika
kabran
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1838
Rejestracja: sob 22 paź, 2005 09:52
Lokalizacja: Lublin

Post autor: kabran »

To całkiem niezły sklep... Ale jak tam trafić? :roll: Jadąc Niepodległości w stronę Gdyni będzie po prawej stronie, zdaje się że za pierwszym skrzyżowaniem z tą główną ulicą, która prowadzi na molo (a której nazwy nie pamiętam 8-[ ). A co do wyboru, to może nie rzuca na kolana, ale chlebek jakiś raczej dostaniesz. W każdym razie ja tam weszłam rano i pani wyniosła mi z zaplecza tekturowy karton z chlebem, z którego sobie wybierałam. Ale były też inne smakołyki (i to mnie ujęło, nie jestem przyzwyczajona :wink: ) - pierogi z Glutenexu, ciasteczka ze Smaku Życia itp.
The quickest way to an enemy's heart is through his ribcage.
Nie, nie jestem lekarzem... I mam Crohna.
Obrazek
Awatar użytkownika
Agniesia
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 893
Rejestracja: pt 17 wrz, 2004 09:50
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Agniesia »

Masz na myśli Monciak, tak? :D
Chlebek sobie zabiorę, ale w razie potrzeby musze wiedzieć, gdzie mogę zrobić zakupy :D
Obrazek
_hania_
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: sob 08 wrz, 2007 12:02
Lokalizacja: Opole (prawie)

Post autor: _hania_ »

Witam!

Wybieram się z moim bezglutkiem do Sopotu pociągiem więc nie będę taszczyć ze sobą wszystkiego - mam więc pytanie... ten sklep jest nadal czynny???
renata85
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 54
Rejestracja: wt 01 lip, 2008 19:03
Lokalizacja: Sopot

Post autor: renata85 »

Hej! Dzis prawdopodobnie bede w Sopocie to zajrze tam. Jutro dam znac.

[ Dodano: Czw 25 Wrz, 2008 07:32 ]
Tak, sklep jest otwarty od pon-pt 10-18 i w sb od 10-14. Jest swiezy chlebek Bezglutenu w cenach od 5.30 wzwyz. Jest duzo ciastek, Michalki bezglutenowe, mozna dostac miod itp

Ulica jak w poprzednich postach.
martinka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: śr 04 mar, 2009 21:07
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: martinka »

Aha, na naszym ostatnim spotkaniu w Manekinie mówiłam jeszcze o pysznych lodach sorbetowych i na bazie mleka ryżowego bądź sojowego słodzonych ksylitolem, syropem z agawy, fruktozą lub cukrem trzcinowym, do których można sobie zażyczyć wafelek bezglutenowy. Lody są sprzedawane na wagę i dowożone do domu przez właściciela lodziarni w Sopocie - przesympatycznego Giuseppe. Lodziarnia jest póki co zamknięta, możliwe, że od marca będzie otwarta. Dla zainteresowanych podaję link - http://www.gelatibeppe.pl/
Polecam zwłaszcza lody gianduia, czekoladowe, pistacjowe, truskawkowe. Nie polecam waniliowych. Z ciekawostek są też lody buraczkowe i marchewkowe. Niestety lody te są drogie.
Awatar użytkownika
Nastka
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 638
Rejestracja: czw 29 sty, 2004 01:12
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Nastka »

W Sopocie w Green Wayu, ul. Monte Cassino 47, na tablicy z menu są oznaczone dania bezglutenowe :)
Dla bezmlecznych również są oznaczenia, dostępna kawa z mlekiem sojowym.
Obrazek
ODPOWIEDZ